پخش خودکار ویدیوی بعدی :

پیدا شدن پیکر بی‌جان شش نیروی اداره برق کرمان

۸ بازدید
منتشر شده در
پیدا شدن پیکر بی‌جان شش نیروی اداره برق کرمان که در سیلاب گلباف گرفتار شده بودند .

مدیرعامل توانیر در پی درگذشت شهادت گونه ۶ نفر از نیروهای خدوم صنعت برق در استان کرمان، توضیحاتی در خصوص دلیل وقوع این حادثه ارائه داد.

به گزارش مشرق، شب گذشته در اثر طوفان و سیل ، قطعی برق در روستاهای حرمک و نسک از توابع شهر گلباف در شهرستان کرمان اتفاق افتاده که بارندگی های شدید نقطه ای، جاری شدن سیلاب و ریزش کوه نیز شرایط دشواری را در منطقه رقم زد.

ساعات اولیه بامداد امروز، شکستگی حداقل ۲۰ تیر فشار متوسط و پارگی سیم گزارش شده و در پی بی برق شدن ۳۰۰ خانواده روستایی، ۶ نیروی برق کرمان که برای امدادرسانی و وصل مجدد برق اعزام شده بودند، جان خود را از دست دادند.

محمدحسن متولی زاده، مدیرعامل توانیر با اشاره به بارندگی شدید در شمال کرمان که باعث وقوع سیلاب درمنطقه راور و گلباف و قطع برق تعدادی روستا در این مناطق شده بود، گفت: در پی این اتفاق، گروه های عملیاتی به منظور برقدار کردن مناطق خاموش شده در همان ساعات اولیه به محل اعزام شدند.

وی ادامه داد: متاسفانه با تشدید مجدد بارندگی، نیروهای عملیاتی اعزام شده در حال کار روی شبکه برق در سیلاب گرفتار شدند که در این میان شش تن از همکاران ما در توزیع برق شمال کرمان جان خود را از دست دادند.

متولی زاده با تسلیت به خانواده های همکاران داغدار کرمان، این حادثه را به همه صنعت برق تسلیت گفت و افزود: برق، صنعتی لحظه ای است و همکاران ما در سراسر کشور همواره خود را در معرض شدیدترین سختی ها قرار می دهند تا پایداری شبکه برق حفظ شود.

طبق اعلام توانیر، اسامی جانباختگان حادثه شب گذشته بدین شرح است:

علیرضا جعفری نژاد برقکار اتفاقات، مسلم دهقانی برقکار بهره برداری، محسن توکلی مسئول اتفاقات، علی توسلی برقکار بهره برداری، محمد میرزاحسینی راننده بالابر و مصطفی ابراهیمی راننده خودرو خدمات.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.