پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم گل سپهر حیدری به سپاهان در دقیقه 96 - قهرمانی پرسپولیس

۱۶ بازدید
منتشر شده در

سالروز قهرمانی تاریخی پرسپولیس در دقیقه 96 - گل سپهر حیدری به سپاهان 🎉
سالگرد تاریخی ترین و باور نکردنی ترین قهرمانی پرسپولیس در دقیقه 97، روزی که افشین قطبی پرسپولیس نقره داغ شده انضباطی را به سکوی قهرمانی رساند!

سپاهان در روز آخر می‌توانست با تساوی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی جشن قهرمانی بگیرد اما تراژدی عجیبی برای این تیم رقم خورد. نبرد برای قهرمانی لیگ هفتم به هفته آخر در ورزشگاه آزادی کشیده شده بود. فیفا 6 امتیاز از پرسپولیس کم کرده بود و این تیم برای قهرمانی چاره ای جز پیروزی نداشت اما سپاهان با یک مساوی هم قهرمان می‌شد.

محسن خلیلی با یک ضربه زیبا گل اول پرسپولیس را زد اما حاج صفی چند دقیقه بعد بازی را مساوی کرد. در نیمه دوم سعید مظفری‌زاده داور بازی 7 دقیقه وقت‌ تلف شده گرفت. اسکوربورد، ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده را نشان می‌داد. هواداران پرسپولیس دستان‌شان روی سرشان بود و باور کرده بودند قهرمانی به سپاهان رسیده اما...
در ششمین وقت‌های تلف شده بازی سپهر حیدری با سر توپ را وارد دروازه سپاهان کرد تا زردپوشان به جای جشن قهرمانی شاهد جشن شادی افشین قطبی سرمربی تیم پرسپولیس به همراه 100 هزار نفر پرسپولیسی باشند.

در این ویدیو خاطره انگیز هم ما برای شما گل دقیقه نود و شش پرسپولیس و سپهر حیدری به سپاهان رو فراهم کردیم تا با گزارش عادل جان فردوسی پور ببینید و لذت ببرید❤💛

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.