پخش خودکار ویدیوی بعدی :

خلاصه بازی استقلال 1 - ماشین سازی 0

۱۹۳۰ بازدید
منتشر شده در
یک ویدیو دیگر با عنوان خلاصه بازی استقلال 1 - ماشین سازی 0
استقلال موفق شد در دیدار سختی که برابر ماشین سازی پیش رو داشت، با یک گل به پیروزی برسد. استقلال که در این دیدار محکوم به برد بود برابر ماشین سازی بازی را تهاجمی آغاز کرد اما نتوانست در نیمه اول به گل برسد. آبی ها در نیمه دوم نیز تغییرات زیادی انجام داده و به حملات خود ادامه دادند اما باز هم به گل نرسیدند تا در نهایت بعد از فشار زیاد دقیقه 78 مهدی قائدی گل حیاتی آبی ها را به ثمر برساند. استقلالی ها بعد از این گل به خوبی توانستند از دروازه خود محافظت کنند و در نهایت برنده شدند.


هفته بیست و ششم لیگ برتر؛ چهارشنبه: 98/01/28 ؛ ساعت 20:15
استادیوم: آزادی/ تماشاگر: ؟؟؟


داور: سید مهدی سیدعلی؛ کمک‌ها: سعید قاسمی و حمید سبحانی؛ داور چهارم: فرهاد فرهادپور/ کمک داوران خط: احمد محمدی و رضا عادل/ ناظر داوری: علیرضا کهوری.


استقلال تهران


سید حسین حسینی
پژمان منتظری
روزبه چشمی
خسرو حیدری(45 محمد دانشگر)
میثم تیموری
علی کریمی
امید نورافکن
آیاندا پاتوسی
داریوش شجاعیان(63 ایسما)
فرشید اسماعیلی(71 مهدی قائدی)
گادوین منشا
سرمربی: وینفرد شفر

ماشین‌سازی تبریز
فرناندو دخسوس
محمدحسین کنعانی‌زادگان
احمدرضا زنده‌روح
سید احمد مهدی‌زاده
عزیز معبودی
سید محمد خرم الحسینی(66 احسان تاییدی)
سعید مهری
مسیح زاهدی
فرید بهزادی کریمی(85 محسن یوسفی)
رضا خالقی‌فر
جای کویتینگو(72 یوسف سیدی)
سرمربی: محمدرضا مهاجری

اخطار
امید نورافکن(49، 92 )، روزبه چشمی(50) از استقلال

جای کویتینگو(55)، فرید بهزادی کریمی(71) از ماشین سازیشرح گل


استقلال یک - ماشین سازی صفر(مهدی قائدی 76): پاس عالی پاتوسی در عمق دفاع ماشین سازی قائدی را صاحب توپ کرد و این بازیکن با یک ضربه دقیق دروازه دخسوس را باز کرد.


لحظات حساس

دقیقه 1: در حالی که تنها 15 ثانیه از بازی گذشته بود، کویتونگو از سد مدافعان استقلال عبور کرد و در حال تک به تک شدن با حسینی بود که در برخورد با چشمی روی زمین افتاد، اما در این صحنه سیدعلی اعتقادی به اعلام خطا نداشت.

دقیقه 3: پاس به پشت محوطه جریمه و شوت زمینی نورافکن به سمت دروازه ماشین‌سازی را دخسوس مهار کرد.

دقیقه 4: شوت راه دور خالقی‌فر بعد از برخورد به چشمی راهی کرنر شد.
دقیقه 5: دفع کرنر بازیکنان ماشین‌سازی در سمت چپ زمین به سعید مهری رسید که سرتوپ و شوت پای راست او را حسینی دفع کرد.
دقیقه 10: عزیز معبودی به خوبی مانع از شکل‌گیری حمله استقلال و حمله خسرو حیدری از جناح راست شد تا آبی‌ها تنها صاحب یک ضربه کرنر شوند.
دقیقه 11: ارسال پاتوسی از روی کرنر و ضربه سر منتظری از کنار دروازه ماشین‌سازی به اوت رفت.
دقیقه 14: سانتر دقیق حیدری به مقابل تیرک دوم ماشین‌سازی را مهدی‌زاده جلوتر از منشا با ضربه سر به کرنر فرستاد.
دقیقه 15: ارسال خطرناک پاتوسی از روی کرنر به مقابل دروازه ماشین‌سازی را معبودی به موقع دفع کرد.

دقیقه 26: شوت پُرقدرت شجاعیان از فاصله 30 متری با کمترین فاصله از کنار دروازه ماشین‌سازی راهی اوت شد.

دقیقه 32: باز هم حیدری از سمت راست زمین نفوذ سریعی انجام داد که سانتر زمینی او بعد از برخورد به پای معبودی و دفع توپ دخسوس به کرنر رفت.

دقیقه 35: شوت علی کریمی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از روی تیرک افقی دروازه ماشین‌سازی به بیرون رفت.

دقیقه 37: پاس نورافکن و شوت شجاعیان با فاصله زیادی از دروازه ماشین‌سازی به اوت رفت.
دقیقه 41: خالقی‌فر به دنبال گلزنی از پشت محوطه جریمه بود که شوت محکم او راهی اوت شد.
دقیقه 43: نزدیک بود دروازه ماشین‌سازی روی سانتر زمینی منتظری و دفع ناقص دخسوس باز شود که مدافعان ماشین‌سازی اجازه گلزنی به چشمی را ندادند و توپ را دفع کردند.

دقیقه 44: دفع دخسوس در محوطه جریمه ماشین‌سازی با دست چپ مهدی‌زاده برخورد کرد، اما سیدعلی، داور مسابقه در این صحنه اعتقادی به اعلام خطا نداشت.
دقیقه 44: شوت پای چپ زنده‌روح از میانه زمین دقت لازم را نداشت و به بیرون رفت.

دقیقه 52: ضربه ایستگاهی بازیکنان ماشین سازی را حسینی دفع کرد و در ادامه رضا خالقی فر موقعیت مناسبی داشت که ضربه این بازیکن با اختلاف اندکی به بیرون رفت.

دقیقه 61: حرکت خوب بازیکنان استقلال از سمت راست با سانتر شجاعیان همراه شد و منشا با یک پاس عالی پاتوسی را در محوطه جریمه صاحب توپ کرد. ضربه پاتوسی را ابتدا کنعانی با یک تکل قبل از ورود به دروازه دفع کرد و در ادامه ضربه نورافکن را نیز دیگر مدافعان ماشین سازی دور کردند.

دقیقه 68: پاس خوب اسماعیلی پشت محوطه به پاتوسی رسید اما ضربه این بازیکن راهی اوت شد.


دقیقه 71: پاتوسی یک ضربه ایستگاهی بسیار خوب برای گل اول استقلال در اختیار داشت اما ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

دقیقه 87: ضربه سر محمدحسین کنعانی روی سانتر خالقی فر با اختلاف از بالای دروازه استقلال به بیرون رفت.

دقیقه 90+2: ضربه زیبای سعید مهری با اختلاف اندکی از کنار دروازه حسینی به بیرون رفت.

شرح نیمه دوم:


استقلال در نیمه دوم با میل بیشتری برای حمله بازی را آغاز کرد و موقعیت های زیادی را روی دروازه حریف ساخت. تیم شفر از کناره ها و عمق دفاع تلاش کرد به تیم حریف ضربه بزند و در این مسیر موقعیت های زیادی را ساخت اما دخسوس و مدافعان ماشین سازی مانع از گلزنی شدند تا در نهایت مهدی قائدی دقیقه 78 دروازه حریف را باز کند.


در ادامه مسابقه شاگردان مهاجری برای جبران گل خورده تلاش کردند اما هیچکدام از این موقعیت ها تبدیل به گل نشد تا استقلال برنده مسابقه باشد.
بهترین بازیکن:


آیاندا پاتوسی در ادامه بازی های خوب خود در بازی امشب برابر ماشین سازی هم موفق شد پاس تک گل استقلال را بدهد تا یک بار دیگر ارزش های خود را نشان بدهد. البته در این بین نباید از بازی خوب قائدی هم که در کمتر از 7 دقیقه بعد از ورود به زمین موفق شد گل 3 امتیازی تیمش را بزند هم ساده گذشت.اتفاق ویژه:

ماشین سازی برای اولین مرتبه خارج از تبریز شکست خورد. تیم مهاجری که حساب ویژه ای روی مساوی روی این دیدار باز کرده بود در نهایت دروازه خود را باز شده دید تا برای اولین مرتبه در خارج از خانه متحمل شکست شود.
استقلال با این برد حالا دوباره خود را در جمع مدعیان می بیند و امیدوار به رسیدن به صدر جدول است.در حاشیه
*پیش از آغاز نیمه دوم یکی از سکوهای تماشاگران استقلال پس از این که حسین کنعانی‌زادگان به کنار زمین آمد تا با کمک داور صحبت کند، به او فحاشی کردند. با این حال واکنش مدافع ماشین‌سازی جالب بود و او با خنده‌ای بر لب با دست به هوادارانی که به او فحاشی می‌کردند ریتم داد.

*در دقیقه ۵۰ پس از این که امید نورافکن در پشت محوطه جریمه استقلال مرتکب خطا شد، فرناندو دخسوس، دروازه‌بان ماشین‌سازی در آن سوی زمین به دلیل مصدومیت به روی زمین افتاد که این اتفاق باعث شد که داریوش شجاعیان به اتلاف وقت بازیکنان ماشین‌سازی اعتراض کند که این امر تذکر شدید سیدعلی، داور بازی را به همراه داشت. در هنگامی که سید علی از جمع بازیکنانی که در زمین استقلال بودند جدا شد و پشتش به آن‌ها بود، کنعانی‌زادگان با شجاعیان درگیر شد که این درگیری در غیاب داور افزایش یافت. در ادامه با حضور کمک داوران این ماجرا ختم بخیر شد. سید علی هم با تاخیر زیاد به صحنه درگیری رسید و به چشمی و کنعانی‌زادگان کارت زرد داد.این درگیری و کارهای دیگر کنعانی‌زادگان باعث شد که او مجداد مورد فحاشی قرار گیرد.

*هنگامی که قائدی صدا زده شد تا در حالی که بازی گره خورده بود وارد زمین بشود، به شدت مورد تشویق قرار گرفت. در هنگام تعویض او با فرشید اسماعیلی، اسماعیلی که مقداری هم احساس مصدومیت می‌کرد به آرامی به کنار زمین آمد تا خارج شود که باعث اعتراض هواداران استقلال شد. این تعویض در نهایت جواب داد و قائدی در اولین بازی‌اش در نیم‌فصل دوم، نخستین گلش را هم به ثمر برساند. پس از گل کادرفنی ماشین سازی و بازیکنانشان اعتراض زیادی کردند و اعتقاد داشتند این گل آفساید بود که در جریان این اعتراضات دخسوس کارت زرد دریافت کرد.

*در دقایق پایانی بازی امید نورافکن با کارت زرد دوم داور مواجه شد تا از زمین بازی اخراج شود که در این لحظه تماشاگران استقلال به شدت او را تشویق کردند.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.