پاسخ وزیر ارتباطات درباره ماجرای لباس فضانوردی و شوخی کاربران

۱۳ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در مراسم گردهمایی فناوران فضایی که ساعتی قبل (مورخ سه شنبه پانزدهم بهمن ماه)، برگزار شد، در خلال این مراسم به جدیدترین توییت خود و رونمایی از لباس فضانوردان اشاره کرد و در مقابل شوخی‌های کاربران واکنش نشان داد.

جهرمی در این مراسم گفت: برخی‌های روی لباس قیمت گذاشتند و برخی دیگر نیز کاربرد لباس را برای فضانوردی ندانستند و واکنش‌های متفاوتی داشتند.

محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در توییتر خود عکسی از یک لباس فضانوردی در کنار پرچم ایران را با هشتگ «آینده روشن» منتشر کرد که با واکنش‌ دیگر کاربران مواجه شد. پس از آن کاربران توییتر در صفحات شخصی خود با انتشار عکس لباس عجیب فضا نوردان توسط جهرمی واکنش نشان دادند.
لباس فضانوردی ایرانی آذری جهرمی سوژه شد. محمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات، در توییتر خود عکسی از یک لباس فضانوردی در کنار پرچم ایران را با هشتگ «آینده روشن» منتشر کرد که با واکنش‌ دیگر کاربران مواجه شد. بسیاری با انتشار تصویر اصلی از همان لباس فضانوردی مدعی شدند این لباس فضانوردی مخصوص جشن هالووین است و قیمت آن هم بیست دلار است. آذری جهرمی که پیش از این هم بارها سوژه فضای مجازی شده بود، این بار با هشتگ لباس فضانوردی سوژه شده است.
ماجرا از جایی آغاز شد که لحظاتی پس از انتشار تصویر لباس فضانوردی ایرانی توسط آذری جهرمی، مخاطبان تصاویری را منتشر کردند که نشان میداد این لباس فضانوردی مخصوص کودکان است که آرم ناسا از روی آن پاک شده است. فضای توییتر و سایر رسانه ها پر شده است از تصاویر لباس فضانوردی و توییت آذر جهرمی.

کاربری «آوند» با مقایسه تصویر منتشر شده در توییتر آذری جهرمی با لباس های فضانوردی مخصوص جشن هالووین که با قیمت ۲۰ دلار در فروشگاه های اینترنتی به فروش می رسند، مدعی شد وزیر ارتباطات آرم ناسا را کنده و پرچم ایران را روی آن چسبانده است.

توییت جنجالی وزیر البته به همین جا ختم نشد. آذری جهرمی در پاسخ به پرسشی یکی از کاربران درباره روند مقابله با سرویس‌های ارزش افزوده، نوشت: «حاجی دهنم صاف شده. ولی خدا بزرگه. دو هفته‌ای بهم زمان بدید.» برخی از توییت‌های درباره لباس فضانوردی و آذرجهرمی را مشرق منتشر کرده است.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.