پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم ماجرای توهین سخیف امیرمهدی ژوله به ملت ایران در اینستاگرام

۶۲۰ بازدید
منتشر شده در

فیلم ماجرای توهین سخیف امیرمهدی ژوله به ملت ایران در اینستاگرام
توهین ژوله به مردم ایران / حکایت افرادی که نمک این کشور را می‌خورند و نمکدان می‌ شکنند
امیرمهدی ژوله نویسنده و کارگردان ، در پست اینستاگرامی خود که در حمایت از رامبد جوان برای به دنیا آوردن فرزندش در کانادا منتشر کرده ، ایرانیان را غمگین و افسرده و گریه‌ بلد توصیف کرد.
اگر از جایی که به دنیا آمدیم ناراحتیم ، یقه پدرانمان را بگیریم.

🔸رامبد جوان فرزندش را در کانادا به دنیا می آورد تا تابعیت کانادایی داشته باشد.

🔹کسی که شش سال تمام در آنتن تلویزیون این کشور با استفاده از منابع عمومی و رانت رسانه ای میلیاردها تومان در آمد کسب کرده حالا برای تولد فرزندش به کانادا می رود.

🔸کسی که مدام از ایران و آینده آن دم می زند و به ناگاه فرزندش را در خارج ار کشور به دنیا می آورد جز دورویی و ریاکاری چه خصیصه دیگری دارد؟ کسی که با تولد فرزندش در غرب، با القای حس حقارت به جامعه ایرانی و سیاه نمایی از آینده اش، افکار عمومی را بر خلاف تمام تبلیغات دروغینش، جور دیگری پرورش می دهد آیا هنوز هم صلاحیت اجرای برنامه برای جامعه ایران را دارد؟

🔹رامبد جوان نخستین بازیگر ایرانی نیست که فرزندش را در آمریکا یا کانادا به دنیا می آورد. پیش از او هم دیگرانی، از کنار ثروت و شهرتی که از این مردم به دست آوردند، خود را در طبقه ای دیگر نشانده و با حسی خودبرتر بینانه، خود را از این جامعه جدا کردند ..

🔸آقای رامبد جوان چرا حالا بخش نظردهی اینستایش را بسته است؟ این چه دیکتاتوری زردی است که راه انداخته است؟ پولش را ما بدهیم و حق دخالت هم نداشته باشیم؟

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.