پخش خودکار ویدیوی بعدی :

سیدبشیر حسینی داور عصر جدید کیست ؟

۴۰۷ بازدید
منتشر شده در

سیدبشیر حسینی
. .
او کارشناسی ارشد حقوق و دکترای ارتباطات دارد، عضو هیئت‌علمی و مدیر گروه مدیریت و علوم نوین رسانه دانشکده ارتباطات دانشگاه صداوسیماست، استاد دانشگاه‌های علامه طباطبایی، تهران، خبر و امام صادق است و سالهاست با تدریس و تحقیق، در حوزه حقوق فرهنگ و حقوق بین‌الملل ارتباطات، سیاستگذاری فرهنگ و ارتباطات و مدیریت رسانه و آینده‌پژوهی تحولات فرهنگی تکنولوژیک و علوم نوین رسانه فعالیت دارد.
حسینی مولف ۹مقاله از جمله دیدن پشت پرده‌ها، سواد رسانه‌ای؛ اکسیر ارتباطات و طراحی الگوی آموزش سواد رسانه‌ای به نوجوانان و نویسنده ۱۶کتاب از جمله آینده‌پژوهی تحولات وب، لایک ممنوع، ماه‌عسل مجردها و حقوق مخاطب در برابر رسانه‌های جمعی ایران، انگلیس و آمریکاست. این داور عصر جدید، ریاست شورای سیاستگذاری و عضویت هیات علمی المپیاد بین‌المللی سواد رسانه‌ای، عضویت گروه تالیف کتاب تفکر و سواد رسانه‌ای پایه دهم و رتبه استاد برتر پژوهشی و آموزشی دانشگاه صداوسیما در سال ۹۴ را در کارنامه دارد و از فعالیت‌های برجسته‌اش، تدریس در کارگاه‌های تخصصی بین‌المللی به زبان‌های انگلیسی، عربی و فرانسوی در حوزه سواد رسانه‌ای است.

سيد بشير حسينى یکی از داوران این رقابت بزرگ خواهد بود که برای اولین بار در تلویزیون ایران تولید می‌شود و در سه زمینه ورزشی ، هنری و سرگرمی به داوری استعدادهای ایرانی می نشینند.

مسابقه عصر جدید asrejadid.ir,شرکت در مسابقه عصر جدید,عصر جدید احسان علیخانی,asrejadid.ir,uwv ndn,uwvndn,شسقتشیهی,شبکه سه,عصر جدید,شرکت در مسابقه,ثبت نام,تست استعداد یابی آنلاین,ستاره شو,احسان علیخانی,سیدبشیر حسینی,دکترای ارتباطات دکتر حسینی عصر جدید،مسخره کردن عصر جدید،ایمان قیاسی در عصر جدید،مجریان عصر جدید،دکتر حسینی در عصر جدید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.