پخش خودکار ویدیوی بعدی :

بررسی کامپیوتر دسکتاپ لنوو ThinkCentre M920s

۲۴ بازدید
منتشر شده در
کامپیوتر دسکتاپ ThinkCentre M920s لنوو تعادل بسیار خوبی را بین عملکرد و برچسب قیمتی برقرار می‌کند و می‌تواند نیاز روزمره‌ی عموم کاربران را مرتفع سازد.


با ابعاد ۳۴۵ × ۹۲٫۵ × ۲۹۰٫۵ میلی‌متری و وزن ۶ کیلوگرمی، تینک‌سنتر روی میزهای کوچک نیز به‌راحتی جای می‌گیرد، از سوی دیگر امکان استفاده از آن در هر دو حالت افقی و عمودی وجود دارد. لنوو همراه کیس، پایه‌ای نیز ارائه می‌دهد که امکان قراردادن کیس با زاویه‌ای اندک نسبت به میز را فراهم می‌آورد. ThinkCentre از جمله‌ی کیس‌های اقتصادی بازار است که در کنار طراحی جمع‌وجور، ظاهر مینیمال و جذابی نیز دارد. مینی کیس لنوو پورت‌های متنوع و کارآمدی را نیز دراختیار کاربر قرار می‌دهد.

براساس بررسی‌های زومیت تراشه‌ی نسل هشتمی Core i5 8500 به‌کاررفته در کامپیوتر دسکتاپ تینک‌سنتر M920s پابه‌پای تراشه‌‌ی ۴۵ واتی Core i7 به‌کاررفته در لپ ‌تاپ ‌ها می‌آید و در پردازش‌های چند هسته‌ای حتی با اختلافی ۲۵ درصدی از سد نمونه‌ی نسل دهمی Core i7 1065G7 به‌کاررفته در اولترابوک‌ها می‌گذرد. Core i5 8500 تراشه‌ی کارآمدی است و در بسیاری از کاربری‌های CPU-محور، می‌تواند رضایت کاربر را جلب کند. سیستم خنک‌کننده‌ی مینی کیس لنوو تحت بارهای پردازشی مداوم نیز صدای اندکی تولید می‌کند.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.