پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم بدون سانسور قایق سواری بدون لباس دختران در سد لفور سواد کوه / تصاویر گردشگران سد لفور

۳۸۵۴۶ بازدید
منتشر شده در

دادستان عمومی و انقلاب مازندران در ساری درباره بی‌حجابی صورت گرفته و هنجارشکنی در سدلفور و به دنبال آن انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی گفت: پیرو دستور رئیس کل دادگستری استان مازندران به دادستان استان مازندران این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.
سیدیونس حسینی‌عالمی در ساری درباره بی‌حجابی صورت گرفته و هنجارشکنی در سدلفور و به دنبال آن انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی اظهار کرد: پیرو دستور رئیس کل دادگستری استان مازندران به صورت ویژه به دادستان استان مازندران این موضوع به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه در ابتدای هفته جاری بازدیدی از این منطقه صورت می‌گیرد و با خاطیان این مسأله به صورت جدی برخورد می‌شود، افزود: حضور عده‌ای از افراد به صورت مختلط و نداشتن هیچ پوشش و انتشار این تصاویر در شبکه‌های اجتماعی جرم محسوب می‌شود و قطعا با خاطیان این مسأله برخورد خواهد شد.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز مازندران با تاکید بر اینکه برای آب منطقه‌ای نیز تکالیفی در نظر گرفته می‌شود، جهت محصور کردن فضا درباره اینکه مسأله که آب منطقه‌ای استان اعلام کرده فضا در اختیار بخش خصوصی بوده و به آنها ارتباطی ندارد، عنوان کرد: نظارت بر عهده آب منطقه‌‌ای است و ممکن است واگذاری مقطعی در اختیار بخش خصوصی باشد اما تکلیف اینکه به چه کسانی واگذار شود و مراقبت‌های نظارتی از سوی آب منطقه‌ای بوده است.

وی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی نیز در این زمینه به صورت قاطعانه وارد شده است، تصریح کرد: به نظر من تا زمانی که مسؤولان به وظایف خود به درستی عمل نکنند این تخلفات صورت می‌گیرد و مسؤولان در این زمان سعی می‌کنند مسؤولیت خود را واگذار کنند که در این زمینه بخشی از تخلفات متوجه آب منطقه‌ای مازندران است.

حسینی‌عالمی با اعلام حضور مسؤولانه نهادهای مرتبط با مناطق گردشگری جلوی تخلفات و ناهنجاری‌های اجتماعی را می‌‌گیرد، گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی، گردشگری استان باید در حوزه مسؤولیتی خود به درستی عمل کنند و نباید به بهانه اینکه دست خصوصی است سلب مسؤولیت کنند.


 • ناهنجاری سد لفور،
 • هنجارشکنی سد لفور سوادکوه،
  گردشگران در سد لفور،
  ناهنجاری در سد لفور،
  اینستاگرام سد لفور،
  هنجارشکنی در سد لفور،
 • فیلم سد لفور مازندران،
  سد لفور سوادکوه بی حجابی،
  گردشگران سد لفور مازندران،
  عکس های سد لفور سوادکوه،
 • تصاویر گردشگران سد لفور،
  تصاویر سد لفور مازندران، در روز عید فطر،
  فیلم سد لفور سوادکوه،
  تصاویر سد لفور سوادکوه،
  سد لفور سواد کوه،
  بی حجابی در سد لفور مازندران،
 • تصاویر بدون سانسور سد لفور،
  هنجار شکنی در سد لفور مازندران،
  کلیپ سد لفور،
  ماجرای سد لفور سوادکوه،
  تصاوير سد لفور،
 • گردشگران بی حجاب سد لفور،
  بی حجابی در سد لفور سوادکوه،

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.