پخش خودکار ویدیوی بعدی :

جعبه‌گشایی سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲ Galaxy Watch Active 2

۲۸۳ بازدید
منتشر شده در

ساعت هوشمند سامسونگ گلکسی واچ اکتیو ۲، پس از گذشت دو نسل تحت عنوان گلکسی، سومین و کامل‌ترین محصول از دنیای ساعت‌های هوشمند سامسونگ به شمار می‌آید.

ساعت‌های هوشمند بخشی از دنیای فناوری کنونی را تشکیل داده‌اند؛ البته از اخبار هیجان‌انگیز و رشد سریع آن‌ها گذشته اما به‌عنوان یکی از گجت‌هایی که به‌خوبی توانسته جایگاه خود را در میان کاربران پیدا کند، قابل‌تکریم هستند. ساعت‌های هوشمند از هدف «نشان‌دادن ساعت» فراتر رفته و در بازه‌ی زمانی عملکرد گوشی‌های هوشمند را به خود دیدند اما جذابیتی برای کاربران پیدا نکردند. تعریف شرکت‌های مختلف از ساعت هوشمند کمی تفاوت دارد اما رفته رفته این تعریف به یک جامعیت رسیده تا جایی که اکنون می‌توانیم به خوبی از ساعت هوشمند به‌عنوان گجتی کاربردی یاد کنیم.

تا قبل از رونمایی از اپل واچ، ایده‌های بسیار زیادی در ارتباط با ساعت هوشمند اجرایی شد اما پس‌از آنکه اپل توانست مفاهیم تازه‌ای را برای ساعت هوشمند خلق کند، دنیای ساعت‌های هوشمند دست‌خوش تغییرات زیادی شد. سامسونگ در سری Gear S پس از سه نسل و ارائه نسخه‌ای اختصاصی از سیستم‌عامل تایزن برای ساعت هوشمند قدم‌های محکمی برداشت. شالوده تلاش سامسونگ درزمینه طراحی سخت‌افزاری و نرم‌افزاری بهینه برای ساعت هوشمند در گلکسی واچ نمود پیدا کرد. پس‌ازاین نسل، گلکسی واچ اکتیو معرفی شد و درنهایت به‌عنوان کامل‌ترین و بهترین نسخه از ساعت‌های هوشمند سامسونگ می‌توانیم از گلکسی واچ اکتیو ۲ نام ببریم.

گلکسی واچ اکتیو ۲ سامسونگ / Samsung Galaxy Watch Active 2

اگر قصد خرید یک ساعت هوشمند داشته باشید، در کنار دلایل متعدد خرید، دلایل بسیار زیادی برای عدم خرید نیز وجود دارد. استفاده یا عدم استفاده از این نوع گجت تماماً به نوع دیدگاه شما بستگی دارد. ما با دو دیدگاه کلی مواجه هستیم:

۱. کاربرانی که تمایل به ردیابی سلامتی در قالبی حرفه‌ای دارند.

۲. کاربران حرفه‌ای که قصد دارند بعضی از وظایف گوشی هوشمند را به ساعت محول کنند.

در حالت اول دستبندهای هوشمند به‌صورت جدی‌تری وارد شده‌اند و با درنظرگرفتن طول عمر باتری، تجربه کاربری بسیار خوبی را برای کاربران رقم‌ زده‌اند اما در حالت دوم، انتخاب سخت خواهد شد و ملاک سلیقه حرف نهایی را خواهد زد. سامسونگ در گلکسی واچ تلاش کرد تا تجربه کاربر در استفاده از ساعت هوشمند را ارتقا دهد اما ارمغان سامسونگ در زمینه ساعت‌های هوشمند را می‌توان در گلکسی واچ اکتیو ۲ (Galaxy Watch Active 2) دید؛ ساعتی که با رویکردی و طراحی متفاوت پا به میدان گذاشته و قرار است قوی‌ترین رقیب این شرکت کره‌ای، اپل را به چالش دعوت کند.

https://www.youtube.com/watch?v=7JHxfxQnANs

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.