format_indent_increase جنجالی
۱۴۲ ویدئو

فیلم دایناسور پرنده هنگام پرتاب موشک اسپیس ایکس به فضا

۵۹ بازدید
منتشر شده در

نظریه پردازان توطئه با انتشار ویدئویی مدعی شدند که در لحظه پرتاب موشک شرکت اسپیس ایکس به فضا، پرنده ناشناسی از بالای آن عبور کرده است.
ویدئویی که از پخش زنده پرتاب یک موشک شرکت شرکت اسپیس ایکس به فضا تهیه شده است پرسه یک شی ناشناس را در اطراف این پایگاه فضایی نشان می‌دهد. این ادعایی است که به تازگی نظریه پردازان تئوری توطئه با استناد به این ویدئوی کوتاه مطرح کرده اند.
در ویدئوی منتشر شده لحظاتی پیش از پرتاب موشک از روی سکو به فضا یک شی سیاه رنگ از بالای آن عبور می‌کند. این ویدئو نخستین بار روز جمعه توسط کانال یوتیوب " The Grimreefar " که یک کانال نظریه پردازی توطئه است منتشر شد. در ابتدای ویدئو موشک اسپیس ایکس آماده پرتاب به فضا دیده می‌شود. پس از ۴ دقیقه این موشک به فضا پرتاب می‌شود. در این ویدئو مشاهده می‌شود لحظاتی پیش از پرتاب موشک یک شی سیاه رنگ که شبیه به یک پرنده با بال‌های غول پیکر است از بالای ایستگاه فضایی عبور می‌کند. لحظاتی بعد این موشک با موفقیت به فضا پرتاب شد. این ویدئو از زمان انتشار در یوتیوب تاکنون بیش از ۱۱۸۰۰ بیننده داشته است.

گریم ریفار در این باره گفت: «تنها چیزی که من می‌توانم درباره آن بگویم این است که شبیه شیئی مانند دایناسور پرنده بود.» گفتنی است؛ این آخرین موشکی بود که شرکت اسپیس ایکس در سال ۲۰۱۹ به فضا پرتاب کرد. این موشک حامل تجهیزات مورد نیاز برای ایستگاه بین المللی فضایی بود.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.