پخش خودکار ویدیوی بعدی :

ماجرای استراماچونی چه شد؟

۲۵ بازدید
منتشر شده در
در حالیکه این روزها مدیران استقلال به دنبال خرید بازیکنان لیگ برتری و تمدید قرارداد بازیکنان این تیم هستند، سرمربی آنها هنوز مشخص نشده است. آندره آ استراماچونی که گفته میشه قصد برگشتن به استقلال رو داره، از طریق هشتگ #استراماچونی_را_برگردانید به شدت توسط هواداران داره حمایت میشه!

در این راستا پس از خداحافظی مجیدی از جمع آبی پوشان مشخص شد که شرایط بازگشت آندره آ استراماچونی به تهران در حال تدارک است.

با وجود اینکه نزدیک به بیش از یک هفته از فینال جام حذفی گذشته است مشخص شد که استقلالی‌ها مذاکره با سرمربی ایتالیایی خود را در سکوت خبری دنبال کرده‌اند.

مذاکرات مدیران استقلال با آندره آ استراماچونی برای بازگشت به نیمکت این تیم همچنان ادامه دارد. از این رو استقلالی‌ها در صدد هستند تا استراماچونی را مجاب کنند تا برای تماشای ۴ مسابقه آبی‌ها در لیگ قهرمانان آسیا به قطر سفر کند.

مدیران استقلال قصد دارند هماهنگی‌های سفر استراماچونی به دوحه را نیز انجام بدهند و در جریان این سفر قرارداد او را نیز برای لیگ بیستم به امضا برسانند. از این رو استراماچونی نیز فرصت دارد در رقابت‌های آسیایی شرایط تیم را بسنجد و درخواست‌های فنی اش را از مدیران باشگاه داشته باشد.

استراماچونی هنوز به درخواست استقلالی‌ها برای حضور در قطر پاسخ مثبت نداده و باید دید آیا او تماشاگر ویژه ۴ مسابقه ابی‌ها در لیگ قهرمانان خواهد بود یا خیر.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.