پخش خودکار ویدیوی بعدی :

دانلود و مشاهده سریال فوق لیسانسه ها قسمت 1

۶۶۸ بازدید
منتشر شده در
اولین قسمت سریال فوق لیسانسه ها امشب
سریال لیسانسه ها
سریال لیسانسه ها نخستین بار دی ماه سال ۹۵ به تلویزیون آمد و در قالب ۲۸ قسمت ۴۰ دقیقه ای ، طنزی شاد و جالب را برای مخاطبین به ارمغان آورد . کارگردانی این سریال توسط « سروش صحت » انجام گرفت و تهیه کننده آن « رضا جودی » بود .

در ابتدا کسی فکر نمی‌کرد که این سریال بتواند چنین موفقیتی به دست آورد و به چنین محبوبیتی در میان مردم دست پیدا کند . اما خوش نقشی بازیگران این مجموعه باعث پدیدار شدن این احساس خوب در مردم شدند .

از بازیگران این مجموعه میتوان « امیر حسین رستمی » ، « امیر کاظمی » ، « هوتن شکیبا » ، « متین ستوده » ، « بیژن بنفشه خواه » و خیلی دیگر از کمدی کاران ایرانی را نام برد .

لیسانسه ها ۲
پس از موفقیتی که فصل اول این مجموعه به دست آورد ، تهیه کنندگان سریال خیلی زود به فکر ساخت سری دوم « لیسانسه ها » افتادند و در همان روزهای نخستین بعد از پخش فصل اول ، ساخت لیسانسه ها ۲ آغاز شد و نهایتا کمتر از ۱ سال بعد ، در آذر ماه ۹۶ ، « لیسانسه ها ۲ » در قالب ۴۰ قسمت منتشر شد .

سروش صحت به خوبی توانست از محبوبیت فصل اول سریال استفاده کند و با خلاقیتی که داشت ، کمی طنز سیاسی را چاشنی سریال قرار داد و به شدت با واکنش مثبت از سوی مخاطبین مواجه شد . همانطور که دیدیم شوخی های بازیگران با مسئولین کشور باعث شد که شوخی های سریال ، تبدیل به یک تِرِند در جامعه شود و هنوز که هنوزه این شوخی ها در میان مردم تکرار میشوند .فوق لیسانسه ها
سریال فوق لیسانسه ها
در پایان فصل ۲ سریال ، شاهد دیالوگ هایی بودیم که خبر از ساخت سری سوم ، با عنوان « فوق لیسانسه ها » میداد . کمی بعد از اتمام فصل ۲ سریال لیسانسه ها ، اخباری منتشر شد که درآن مهدی روشن روان جزئیاتی از ساخت « فوق لیسانسه ها » را افشا کرد .

ساخت فصل سوم در اواخر اسفند ماه ۹۷ کلید خورده و انتظار می‌رود که طبق فصل های گذشته در زمستان ۹۸ ، سریال به پخش تلویزیونی برسد . در ادامه با توجه به صحبت های امیر کاظمی « بازیگر نقش مازیار » بیشتر راجب این موضوع صحبت خواهیم کرد

صحبت های سروش صحت پیرامون فوق لیسانسه ها
سروش صحت ، کارگردان این مجموعه پیرامون فصل سوم یعنی « فوق لیسانسه ها » توضیح داد که :
لیسانسه ها طنزی بر اساس روایت های جامعه و مشکلات آن بود و مردم توانستند با لحظه به لحظه آن همذات پنداری کنند . این واکنش از سوی مخاطبین سبب شد تا عنوان جدید را به نگارش درآوریم . اما اینبار لیسانسه ها نیست ، بلکه « فول لیسانسه ها » است .

او تاکید کرد که فوق لیسانسه ها در ادامه فصول قبلی ساخته می‌شود،صحت همچنین افزود که بازیگران اصلی فصل های قبلی در این سریال حضور دارند و باید شاهد حضور چهره های جدید نیز باشیم .
سروش صحت در مورد عنوان خود افزود : لیسانسه ها را مردم باور کردند ، چون با بسیاری از مشاغل و چهره ها شوخی شد ، او گفت بعد از سریال « شمعدونی » با خود فکر میکردم که با چه چیزی می‌شود شوخی کرد ؟ اینقدر که دست و پای کارگردانان در ساخت طنز بسته است ، به فکر این رسیدم که رو به ژانر ملودرام اجتماعی بیاورم . به همین خاطر به این نتیجه رسیدم که لیسانسه ها را بر اساس همین کم ظرفیتی در شوخی و عدم انتقادپذیری جامعه بسازم .

تهیه‌کننده «فوق لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت اعلام کرد این سریال با ۴۰ قسمت تمام می‌شود او درباره‌ ساخت فصل‌های جدید این سریال تاکید کرد که فصل سوم در ۴۰ قسمت در حال تولید است و پس از آن به اتمام می‌رسد و نمی‌شود کار را ادامه داد.

جودی درباره روند ساخت مجموعه «فوق‌لیسانسه‌ها» به ایسنا توضیح داد: «فوق لیسانسه‌ها» این روزها در لوکیشنی واقع در شهرک هما، لوکیشن مربوط به بیژن بنفشه‌خواه تصویربرداری می‌شود و این بازیگر به همراه امیرحسین رستمی، متین ستوده، هوتن شکیبا و امیر کاظمی مقابل دوربین هستند.

این تهیه‌کننده درباره اجرای سروش صحت در “کتاب‌باز” همزمان با ساخت «فوق‌لیسانسه‌ها» نیز اظهار کرد: ساخت «فوق لیسانسه‌ها» با همین شرایط ادامه خواهد داشت، با این تفاوت که روزها «فوق لیسانسه‌ها» تصویربرداری می‌شود و شب‌ها برنامه «کتاب‌باز» ضبط خواهد شد. ضبط «کتاب‌باز» هنوز شروع نشده است.
«فوق لیسانسه‌ها» به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی و کارگردانی سروش صحت ساخته می‌شود و از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد رفت.

هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رؤیا میرعلمی، کاظم سیاحی، عزت‌الله مهرآوران، آتنه فقیه نصیری که در فصل نخست این مجموعه بازی داشتند در این فصل نیز به ایفای نقش خواهند پرداخت.

سریال فوق لیسانسه ها از کی شروع میشود,تاریخ پخش فوق لیسانسه ها,سریال فوق لیسانسه ها از کی شروع میشود,زمان پخش سریال فوق لیسانسه ها,هوتن شکیبا,فوق لیسانسه ها کی شروع میشود,جدول پخش شبکه 3,فوق لیسانسه ها ساعت چند پخش می شود,جدول پخش شبکه سه,سروش صحت,بازیگران سریال فوق لیسانسه ها,بازیگران فوق لیسانسه ها,سریال فوق لیسانسه ها کی پخش میشه,ساعت پخش سریال فوق لیسانسه ها,زمان شروع سریال فوق لیسانسه ها,سریال فوق لیسانسه ها از کی شروع میشود,فوق لیسانسه ها از کی شروع میشود,بهنام تشکر در فوق لیسانسه ها,فیلم فوق لیسانسه ها از کی شروع میشود,فوق لیسانسه ها کی شروع میشود,فیلم فوق لیسانسه ها کی شروع میشود,کنداکتور شبکه ۳,شروع سریال فوق لیسانسه ها,بهنام تشکر,لاله اسکندری,فیلم فوق لیسانسه ها کی شروع میشود,کنداکتور شبکه ۳,شروع سریال فوق لیسانسه ها,بهنام تشکر,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.