format_indent_increase حوادث
۱٬۷۳۵ ویدئو

اشک های پسر دانشجو در میان گفتگو با 3 دزد میلیاردر

۲۲۹۰ بازدید
منتشر شده در
حوادث رکنا: این باند که معروف به باند ماکسیما هستند با استفاده از تاریکی هوا و تخریب درهای فرش فروش دست به سرقت های میلیاردی زدند.
ساعت 5 بامداد 12 تیرماه امسال ماموران کلانتری 140 باغ فیض در جریان سرقت از یک مغازه طلافروشی در خیابان پیامبر قرار گرفتند.
با حضور مأمورین کلانتری در محل ، تعدادی از اهالی محل به آنها اعلام داشتند که 6 سرنشین دو دستگاه خودرو سواری "ماکسیما" و "پراید" به در یک مغازه فرش فروشی مراجعه ، پس از تخریب در مغازه بنا بر اظهارات صاحب مغازه فرش فروشی اقدام به سرقت 13 تخته فرش به ارزش تقریبی یک میلیارد و 300 میلیون تومان کرده است .
شاهدان صحنه سرقت در خصوص مسلح بودن سارقان به اسلحه کمری عنوان داشتند : " با مشاهده صحنه سرقت قصد داشتیم تا مانع شویم که ناگهان دزدان با استفاده از چند سلاح سرد و در حالیکه یک نفر از آنها مسلح به اسلحه کمری بود به سمت ما حمله ور شده و در همان لحظه هر شش نفر سوار ماشین های خود شده و از محل متواری شدند " .
بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره یکم پلیس آگاهی تهران به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه 34 برای دستگیری عاملان این سرقت ها وارد عمل شدند.
با آغاز تحقیقات و در بررسی سرقت های مشابه ، کارآگاهان اداره یکم پلیس آگاهی اقدام به شناسایی دو محل سرقت دیگر در دو مغازه فرش فروشی در مناطق "سیدخندان" و "جنت آباد" کردند که سارقان در این سرقت ها نیز به شیوه ای مشابه و پس از تخریب در مغازه های فروشی ، با استفاده از سیم بگسل اقدام به سرقت تخته های فرش از آنها کرده بودند .
در شرایطی که این گروه از سارقین ، در سرقت های خود بسیار ماهرانه عمل کرده و عملا از طریق بررسی های میدانی بعمل آمده از محل سرقت های سرقت امکان شناسایی آنها وجود نداشت ، اما با این وجود کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات ویژه پلیسی موفق به شناسایی تمامی اعضای این گروه از سارقین مغازه های فرش فروشی شدند .
با شناسایی هر8 عضو این گروه از سارقین و در بررسی سوابق آنها مشخص شد که تمامی این سارقین از مجرمین سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت های بعنف ( سرقت های خشن ) ، سرقت های اماکن تجاری ، سرقت خودرو و دارای محکومیت های متعدد قضایی هستند که با تأمین قرار قانونی از زندان آزاد شده و در حال حاضر تحت تعقیب دستگاه قضایی قرار دارند .

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.