دانلود برنامه عصر جدید مرحله دوم قسمت 9 (تاریخ 26 خرداد 98دوشنبه )

۶۱۹۸ بازدید
منتشر شده در

دانلود برنامه عصر جدید مرحله دوم قسمت 9 کیفیت 720p (تاریخ 26 خرداد 98)
در بخش ابتدایی نهمین قسمت از دور دوم برنامه عصر جدید، احسان علیخانی پیرامون قضاوت کردن صحبت کرد و گفت: بیشتر ما در حال قضاوت کردن هستیم و دلیلش این است که ما به مرحله انتخاب کردن رسیده ایم و این انتخاب کردن باعث قضاوت هایمان شده است.

وی افزود: ما برای هر انتخاب خود ملاک و معیار داریم و بعضی وقت‌ها همین معیار و ملاک‌ها شخصی می‌شود و ما به انتخاب می‌رسیم.

مجری برنامه ماه عسل عنوان کرد: هر نمایشی که روی صحنه می‌رود به استعداد و مهارت نیاز دارد. می‌توانم با یک مثال بگویم که مردم ایران استعداد تخفیف گرفتن دارند، اما تخفیف گرفتن دو ایرانی از هم نشان از مهارت آن‌ها دارد و تفاوت این استعداد و مهارت بسیار مهم است. البته خلاقانه اجرا کردن در کنار استعدادو مهارت در رای مثبت داوران تاثیر گذار است.

در ادامه شرکت کنندگان برای نمایش مهارت هایشان بر روی صحنه آمدند.

اولین اجرای قسمت نهم به عهده گروه بلک لایت بود آن‌ها روایت تنها شدن و شکست نا پذیری شکیبایی و پشیرفت دوباره را با یک اجرای رنگارنگ و تماشایی به نمایش گذاشتند، اما داوران رضایت خوبی از این اجرا نداشتند و فقط سه رای مثبت دریافت کردند.

شبی پر از جنجال و اختلاف برای داوران عصر جدید/ روایتی از تنهایی و مقاومت در قالب حرکات نمایشی

شکوفه عزیزی عروسک گردان دومین اجرا را به عهده داشت و توانست یک اجرا تک نفره، اما با سه وجه متن عروسک صدا و با سه کاراکتر مادربزرگ فرزند و نوه را ایفا کند. داوران با سفید کردن چراغ‌های قرمز او را تایید کردند.

در بخش سوم، شروین حاجی آقا پور قطعه‌ای را به نمایش گذاشت، او ترانه سرا، خوانندگی و آهنگسازی این قطعه را به عهده داشت و همین موضوع باعث شد داوران رای مثبت بدهد. البته در این قسمت آریا عظیمی نژاد رای خود را دیر اعلام کرد و گفت: دارم دلبری می‌کنم!

آخرین اجرای قسمت نهم عصر جدید به عهده علیرضا و على یعقوبى دو برادر دوملیتى افغانستانى و ایرانى بود که با اجراى متفاوتی رای مثبت داوران را دریافت کردند.

نکته جالب این گروه در مرحله مقدماتی این بود که شرکت کننده بعد از گرفتن چهار چراغ سفید از داوران، از دختر مورد علاقه‌اش که با خانواده در استودیو حضور داشت خواستگاری کرد و با حرکتی آکروباتیک، حلقه نامزدی را به او تقدیم کرد. در این قسمت مراسم عقد این زوج را به در برنامه پخش کردند.

البته همسر علی یعقوبی روی صحنه حضور پیدا کرد و علیخانی درباره شرایط زندگی آن‌ها سوال کرد و او گفت: در این دوماه از ۱۰ خواسته‌ای که من می‌خواستم فقط به دو مورد آن عمل کرده است. همین صحبت باعث شد داوران عکس العمل نشان بدهند.

شبی پر از جنجال و اختلاف برای داوران عصر جدید/ روایتی از تنهایی و مقاومت در قالب حرکات نمایشی

یعقوبی به شوخی گفت: چند روزی ظرف‌ها را نشستم.
رویا نونهالی گفت: کار کردن در خانه فقط بر عهده خانم‌ها نیست بلکه هر کسی که در خانه زندگی می‌کند باید به کار‌ها اهمیت بدهد و همه در زندگی مشترک هستیم.
امین حیایی گفت: من به جارو برقی علاقه دارم و کار‌ها را انجام می‌دهم حتی باید سبزی هم پاک کنی (خنده)

عظیمی نژاد گفت: من زمان برای کار کردن ندارم، اما ماشین ظرف شویی فراهم کرده ام که به جای من کار‌ها را انجام می‌دهد.

در پایان قسمت نهم شکوفه عزیزی و شروین حاجی آقا پور توسط داوران انتخاب شدند.

گفتنی است در فصل دوم این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب نهایی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی این برنامه را انتخاب کنند.

شکوفه عزیزی عصر جدید ,اهنگ اول شروین در عصر جدید,اجرای بلک لایت در عصر جدید,دانلود اهنگ اول شروین در عصر جدید,خانم عزیزی در عصر جدید ,عصر جدید امشب شروین ,اجرای گروه بلک لایت در عصر جدید,اجرای شکوفه عزیزی در عصر جدید,اولین اجرای شروین در عصر جدید,اجرای اول شروین در عصر جدید,اجرای شروین در فصل اول عصر جدید,اولین اهنگ شروین عصر جدید ,شروین عصر جدید,شروین,اهنگ شروین عصر جدید,هنگ شروین,شروین در عصر جدید,دانلود اهنگ شروین عصر جدید,دانلود اهنگ شروین,دانلود اهنگ شروین در عصر جدید ,برادران یعقوبی در عصر جدید,اجرای شروین عصر جدید ,دانلود برنامه عصر جدید دیشب,اجرای دیشب عصر جدید,برنامه عصر جدید دیشب,انلود عصر جدید دیشب,فاطی امیر تتلو ,بازپخش عصر جدید ,عصر جدید دیشب,عصر جدید امشب شروین ,تکرار عصر جدید دیشب,شوخی با عصر جدید,تکرار عصر جدید قسمت دیشب,ساعت تکرار عصر جدید,زمان پخش عصر جدید ,تکرار برنامه عصر جدید ,قسمت آخر عصر جدید,تکرار عصر جدید ,عصر جدید 26 خرداد ,اهنگ اول شروین در عصر جدید ,اجرای شکوفه عزیزی در عصر جدید ,اعت پخش عصر جدید,اجرای شروین در مرحله اول عصر جدید,اهنگ اول شروین در عصر جدید,اجرای کامل شروین در عصر جدید,آهنگ شروین در عصر جدید,اجرای اول شروین در عصر جدید,آهنگ شروین عصر جدید,محمد زارع عصر جدید,شروین عصر جدید,اجرای دوم شروین در عصر جدید ,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.