دانلود برنامه عصر جدید مرحله دوم قسمت 15 کیفیت 720p (تاریخ 16 تیر 98)

۴۹۱ بازدید
منتشر شده در

قسمت 15 (تاریخ 16 تیر 98)
پانزدهمین و آخرین قسمت از دور دوم این برنامه تلویزیونی روی آنتن رفت. در این قسمت از برنامه پای سهراب سپهری با سروده‌هایش، خسرو شکیبایی با صدا و اجرای همیشگی‌اش و تداعی ابر و باران و آب و خاک به صحنه مسابقه استعدادیابی باز شد.

علیخانی در بخش ابتدایی برنامه گفت: امشب آخرین قسمت از مرحله دوم «عصر جدید» را تقدیم شما می‌کنیم، برنامه‌ای که ۱۵ شرکت کننده به انتخاب شما بینندگان به مرحله نیمه نهایی راه پیدا کردند.

در ادامه علیخانی عنوان کرد: برخی افراد درباره این موضوع صحبت می‌کنند که فلانی چه استعدادی داشت و حیف شد و...، اما اگر عمیق نگاه کنیم، می‌توان گفت استعداد شرط لازم برای موفقیت و اوج است، اما کافی نیست. استعداد ملزومات جدی‌تری مثل سخت کوشی دارد، نه سخت کوشی به این معنی که تا چهار صبح در گوشی باشیم!

علیخانی بیان کرد: برای قهرمانی در یک رقابت بزرگ ، برنامه ریزی و خلاقیت بسیار مهم است تا بتوانیم در مسیر به مقصد خود برسیم.

برنامه باحضور شرکت کنندگان واولین گروه به نام شوک آغاز شد. گروهی که نخستین اجرای برنامه پانزدهم از دور دوم این برنامه را برعهده داشتند. این گروه نمایشی مفهومی و هنرمندانه داشتند آن‌ها با به‌کارگیری فناوری و یادی از سهراب سپهری و خسرو شکیبایی شاعر و بازیگر نوستالوژیک اجرا خود را انجام دادند.

همچنین گروه سربازان وطن؛ دومین اجرای برنامه را به روی صحنه بردند. این گروه همانند مرحله مقدماتی بسیار هیجان انگیز اجرا خود را انجام دادند، و توانستند با به نمایش چرخش‌های متوالی خود در هوا، ضربدر‌های داوران سفید کنند.

سومین اجرای برنامه پانزدهم از دور دوم عصرجدید توسط رحمان تک‌دهقان در رشته خوانندگی انجام شد.

او تک دهقان قطعه «ابر می‌بارد» از همایون شجریان را اجرا کرد، اما آنگونه که باید مورد تحسین قرار نگرفت و با سه رای مثبت همراه شد.

اما آخرین اجرا قسمت دور دوم برنامه «عصر جدید» توسط گروه کارونیا روی صحنه رفت. نمایشی ریتمیک و هماهنگ از ۴ جوان پرانرژی خوزستانی که در پی پیوند حرکات فرم و پیام بودند، اما فقط دو رای مثبت دریافت کردند.

در فصل دوم از این برنامه داوران در هر قسمت دو اجرا برگزیده را انتخاب کردند، اما در نهایت انتخاب اصلی را به عهده مخاطبان گذاشتند تا بینندگان فینالیست نهایی هر قسمت را انتخاب کنند.

در قسمت پانزدهم گروه داوری گروه‌های شوک و سربازان وطن را به عنوان برگزیده انتخاب کردند و حالاباید منتظر نظر نهایی مردم بمانیم.

گفتنی است؛ دور دوم برنامه تلویزیونی «عصر جدید» روز‌های یکشنبه و دوشنبه پخش می‌شود. این برنامه با رویکرد استعدادیابی در زمینه‌های هنری، ورزشی و سرگرمی تولید می‌شود. این مسابقه تلویزیونی با اجرای احسان علیخانی و داوری رویا نونهالی، آریا عظیمی نژاد، بشیر حسینی و امین حیایی پیش می‌رود.

گروه شوک عصر جدید,گروه شوک,پسر نصرالله رادش,پسر نصرالله رادش در عصر جدید ,گروه شوک در عصر جدید,اجرای گروه سربازان وطن در عصر جدید,اجرای رحمان تک دهقان در عصر جدید,رحمان خواننده عصر جدید,اجرای گروه شوک در عصر جدید,پرهام رادش,گروه شوک عصرجدید ,ایمان قیاسی در عصر جدید,عصر جدید 16 تیر,اجرای رحمان در عصر جدید,رحمان تک دهقان در عصر جدید,رحمان تک دهقان عصر جدید,سربازان وطن عصر جدید,رحمان در عصر جدید ,رحمان عصر جدید,تکرار عصر جدید,قسمت پانزدهم عصر جدید ,عصر جدید امشب,عصر جدید دیشب,عصر جدید فصل دوم,دانلود عصر جدید دیشب,اجراهای دیشب عصر جدید,عصر جدید دیشب,برنامه دیشب عصر جدی,تکرار برنامه عصر جدید,ساعت پخش عصر جدید,قسمت دیشب عصر جدید,اجرای دیشب عصر جدید,عصر جدید دیشب کامل,تکرار عصر جدید چه ساعتی,گروه شوک عصرجدید,آرمان امیدی عصر جدید ,تکرار عصر جدید چه ساعتی ,اینستا عصر جدید,اجرای رحمان در عصر جدید,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.