پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم کامل انفجار در امارات / آتش گرفتن هفت نفت کش

۱۰۵۹ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

به نقل از شبکه تلویزیونی المیادین، برخی منابع در کشورهای عربی از وقوع انفجاری مهیب در سحرگاه امروز در بندر الفجیره امارات خبر دادند.

برخی منابع در کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس در مصاحبه با این شبکه اعلام کردند بیش از هفت فروند نفتکش که در بندر الفجیره پهلو گرفته بودند بر اثر انفجارهای مهیبی که سحرگاه امروز در این بندر رخ داد، آتش گرفته اند.

منابع آگاه اعلام کردند این انفجارها در داخل بندر رخ داد و صدای انفجارها به وضوح شنیده شد. در پی وقوع انفجار هواپیماهای آمریکایی و فرانسوی بر فراز بندر به پراوز در آمدند. آمار نفتکش هایی که دچار حریق شده اند در خبرها هفت تا ده نفتکش اعلام شده است.

خبرگزاری اسپوتنیک نیز گزارش داد بنابر گزارش های چند رسانه، صبح یکشنبه چندین انفجار مهیب در بندر فجیره در امارات رخ داده است.

بر اساس این گزارش، مقامات ابوظبی هنوز علت دقیق وقوع این انفجارها را اعلام نکرده اند.


بامداد امروز -یکشنبه- هفت سکوی نفتی در بندر الفجیره امارات هدف قرار گرفت و باعث بروز آتش‌سوزی شد.

در همین حال، شبکه خبری المیادین در این‌باره گزارش داد که بیش از هفت فروند نفت‌کش که در بندر الفجیره پهلو گرفته بودند، دچار آتش‌سوزی شدند.

این انفجارها داخل بندر رخ داد و صدای آنها به وضوح شنیده شد. شاهدان عینی اعلام کردند که در پی وقوع انفجار، هواپیماهای آمریکایی و فرانسوی بر فراز بندر به پراوز در آمدند.

بر اساس این گزارش، این انفجارها بین ساعت چهار تا هفت بامداد امروز به وقت محلی رخ داده است.

این شبکه خبری به نقل از منابع منطقه‌­ای گزارش داد که تعداد نفت‌کش‌­هایی که در بندر الفجیره امارات دچار انفجار و آتش سوزی شدند، بین هفت تا ۱۰ نفت‌کش است.

از دلیل وقوع حمله به این سکوهای نفتی خبری منتشر نشده است. مقام‌های ابوظبی نیز هنوز در این‌باره اظهارنظری نکرده‌اند.

خبرگزاری سپوتنیک، نیز گزارش داد که این انفجارها پیاپی و مهیب بودند.

بر اساس این گزارش، بندر الفجیره تنها بندر چندمنظوره واقع در ساحل شرقی امارات است و در ۷۰ مایلی تنگه هرمز قرار دارد.

امارات متحده عربی از جولای ۲۰۱۲ استفاده از خط لوله حبشان- فجیره که از میادین حبشان در ابوظبی آغاز شده و تا بندر فجیره در کرانه دریای عمان ادامه دارد را آغاز کرد.

habshan

فیلم ارشیوی است

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.