پخش خودکار ویدیوی بعدی :

مالک اصلی شهرک خصوصی باستی هیلز کیست ؟

۱۲۶ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

"مالک اصلی شهرک #خصوصی باستی هیلز کیست؟"
.
🔹از اینکه رئیس شورای شهر شمیرانات روی آنتن زنده گفت #باستی_هیلز به یک فرد تعلق ندارد و با مجوز ساخته شد متعجب شدم. امیدوارم از بی اطلاعی باشد. وقت کم برنامه هم اجازه صحبت نداد.
.
🔸باستی هیلز، بدون مجوز، وسط منطقه حفاظت شده و در زیست‌گاه گوزن‌ها و آهوها و با شکایت رسمی سازمان محیط زیست ساخته شد.
مالکش غلام حسین مطهری اصل با کد ملی ۰۰۳۲۷۰۴۷۷۱ بود که عضو هیات مدیره انجمن کارفرمایان پتروشیمی و بانک آینده و مالک شرکت‌های اقماری در زمینه پترو پالایشی است.
.
🔹آقای مطهری اصل، سهامدار و مدیریت پتروشیمی امیرکبیر، پتروشیمی زاگرس، شرکت نوید زرشیمی، شرکت صادر فر و بهار غرب و شیمی پوشینه و سهند و پارسا نوین و چندین شرکت پترو پالایشی است.
.
🔸خانواده مطهری اصل مالک بخش زیادی از پتروشیمی‌های کشور هستند. مثلا مالکیت شرکت سرمایه گذاری صنعتی مرواید را پسر (حمید) و دختر (مرضیه) غلام حسین مطهری اصل بر عهده دارند. مینا مطهری اصل، دیگر دختر این فرد نیز به عنوان عضو هیات مدیره است. غلام حسین مطهری اصل به همراه پسرش (حمید)، عضو هیات مدیره شرکت پارسا نوین هم هستند و الخ...
.
🔹دیوارهای ۷ متری لواسان‌ های کل کشور و باستی هیلزهای تمام ایران، سرریز مفاسد نظام بانکی و خصوصی‌سازی ‌هاست. هم‌زمان با اعتراض در #لواسان باید در مورد یک خاکریز عقب‌تر یعنی نظام بانکی و سازمان خصوصی‌سازی هم حرف بزنیم.
.
🔸خصوصی‌سازی‌های افسار گسیخته را با توجیه واگذاری شرکت‌های غیر بهره‌ور و برداشتن بار از روی دوش دولت شروع کردند ولی کسی نفهمید چطور اول از همه پتروشیمی‌ها که شیرده‌ترین گاوهای دولت بودند را واگذار کردند. خدا بداند چقدر کارگر آواره شده تا این دیوارهای کاخ‌های لواسان بالا برود.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.