format_indent_increase خلاصه بازی
۳۲ ویدئو

فیلم خلاصه بازی فوتبال سپاهان و استقلال

۷۲ بازدید
منتشر شده در
سپاهان که در این فصل شکست‌ناپذیر بوده و در 10 دیدار این فصل صاحب 6 پیروزی و 4 تساوی شده، هم‌اکنون در مسابقه حساسی به مصاف استقلال رفته و شدیدا به دنبال سه امتیاز است تا با لغزش شهرخودرو به صدر جدول صعود کند و در جدال مدعیان برنده شود ولی در آن سوی میدان شاگردان استراماچونی نیز پس از هشت برد پیاپی نمی‌خواهند امتیاز از دست دهند و در تلاش برای کسب برتری هستند تا بالاتر از طلایی پوشان قرار بگیرند.
هفته دوازدهم لیگ برتر؛ شنبه: 98/09/09 ؛ ساعت: 15
استادیوم: نقش جهان اصفهان/ تماشاگر: ؟؟؟
داور: محمدحسین زاهدی‌فر/ کمک‌ها: تورج عیوض‌محمدی و رحیم شاهین؛ داور چهارم: حسن انتظاری؛ کمک داوران پشت دروازه: کوپال ناظمی و علی صفایی/ ناظر داوری: یدالله جهانبازی.


سپاهان

سید پیام نیازمند
گئورگی ولسیانی
عزت‌الله پورقاز
محمدرضا مهدی‌زاده
سعید آقایی
مهدی کیانی
امید نورافکن
محمدرضا حسینی(36- رسول نویدکیا(80- علی قربانی))
محمد محبی(77- رضا میرزایی)
سجاد شهباززاده
کی‌روش استنلی


سرمربی: امیر قلعه‌نویی


استقلال تهران

سید حسین حسینی
سیاوش یزدانی(72- آرش رضاوند)
روزبه چشمی
عارف غلامی
وریا غفوری
هرویه میلیچ
مسعود ریگی
علی کریمی
فرشید اسماعیلی(75- علی دشتی)
مهدی قائدی(84- شاهین طاهرخانی)
شیخ دیاباته


سرمربی: آندره‌آ استراماچونی

اخطار:


سجاد شهباززاده(60) از سپاهانشرح گل

سپاهان 1 - استقلال صفر (دقیقه 14: گئورگی ولسیانی): سعید آقایی در سمت چپ زمین محمدرضا حسینی را صاحب توپ کرد که ارسال سرضرب او را ولسیانی با حضور و تکل به موقع زد تا طلایی پوشان به گل اول برسند.سپاهان 1 - استقلال 1 (دقیقه 57: مهدی قائدی): مسعود ریگی به زیبایی در میانه زمین توپ‌گیری کرد و به دیاباته پاس داد که او نیز مجددا ریگی که با سرعت به سمت راست رفته بود را صاحب توپ کرد، اما این بازیکن پاس به عقب کوتاهی به وریا غفوری داد تا با ارسال دیدنی کاپیتان آبی‌ها و شوت ناگهانی و استثنایی مهدی قائدی، دروازه سپاهان باز شود.سپاهان 1 - استقلال 2 (دقیقه 79: شیخ دیاباته): ارسال زیبای مهدی قائدی از روی کرنر سمت راست زمین به مقابل تیرک دوم را شیخ دیاباته بالاتر از مهدی‌زاده، پورقاز و شهباززاده با ضربه سر فوق‌العاده تبدیل به گل کرد.سپاهان 2 - استقلال 2 (دقیقه 5+90: امید نورافکن): پاس بلند مهدی کیانی از زمین خودی را کی‌روش استنلی با ضربه سر به امید نورافکن رساند تا او بعد از کنترل توپ و شوت پای راست زمینی که از بین پاهانی غفوری و غلامی عبور کرد، گل تساوی طلایی پوشان را بزند.


لحظات حساس

دقیقه 9: ضربه ایستگاهی استثنایی وریا غفوری از فاصله‌ای حدودا 25 متری به زیر طاق دروازه سپاهان اصابت کرد و با بدشانسی او تبدیل به گل نشد که در ریباند توپ به مهدی قائدی رسید ولی پاس او با ضربه سر و در ادامه ضربه سر دیاباته از بالای دروازه طلایی پوشان راهی اوت شد.

دقیقه 18: وریا غفوری روی توپ ارسالی از سمت چپ زمین در محوطه جریمه سپاهان صاحب توپ شد که پاس به عقب او و شوت علی کریمی با دخالت به موقع کیانی به کرنر رفت.

دقیقه 20: شوت پُرقدرت و تماشایی میلیچ به کنج دروازه سپاهان را نیازمند با واکنش خوبی راهی کرنر کرد.

دقیقه 38: ارسال پای چپ دقیق مهدی قائدی از جناح راست زمین و ضربه سر دیاباته از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 42: شوت راه دور علی کریمی با اختلاف زیادی از دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 43: آبی‌ها کرنر سمت راست زمین را کوتاه کار کردند ولی نتوانستند از فرصت نسبتا خوبی که به دست آوردند بهره ببرند تا در نهایت با ارسال مهدی قائدی و ضربه سر علی کریمی، توپ دراختیار نیازمند قرار بگیرد.
دقیقه 45: پاس سریع به پشت مدافعان سپاهان و شوت مهدی قائدی با دخالت به موقع گولسیانی به کرنر رفت.
دقیقه 45: سانتر اسماعیلی از روی کرنر سمت راست زمین موقعیت خوبی برای استقلال به وجود آورد که ضربه علی کریمی با فاصله کمی از کنار دروازه سپاهان راهی اوت شد.
دقیقه 2+45: شوت زمینی سعید آقایی خطری روی دروازه استقلال نداشت و توسط حسینی جمع شد.

دقیقه 51: پس از ارسال میلیچ از کرنر سمت چپ زمین کی‌روش استنلی با دست توپ را از محوطه جریمه سپاهان دور کرد که در این صحنه زاهدی‌فر در تصمیمی بحث‌برانگیز اعتقاد به اعلام پنالتی به سود استقلال نداشت.

دقیقه 61: شوت فنی مسعود ریگی از پشت محوطه جریمه با اختلاف کمی از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 62: شوت نورافکن از میانه زمین دقت لازم را نداشت و با اختلاف زیادی از دروازه استقلال به اوت رفت.

دقیقه 66: سانتر مهدی‌زاده از جناح راست زمین و پاس نورافکن و شهباززاده با سر را استنلی نتوانست استفاده کند تا موقعیت جدی سپاهان به بیرون برود.

دقیقه 73: ارسال آقایی از جناح چپ زمین و پاس محبی با ضربه سر را کی‌روش استنلی در موقعیتی استثنایی نتوانست استفاده کند تا شوت او توپ به بیرون برود.

75:51- سانتر دقیق ریگی و ضربه سر دیاباته با اختلاف کمی از کنار دروازه سپاهان به بیرون رفت.

دقیقه 81: رضا میرزایی در زمان ورود به محوطه جریمه استقلال در برخورد با میلیچ روی زمین افتاد که زاهدی‌فر در این صحنه اعلام خطا کرد و برخلاف نظر سپاهانی‌ها، اعتقادی به گرفتن پنالتی نداشت.

دقیقه 83: پاس علی کریمی و شوت محکم رضاوند را نیازمند دفع کرد.

دقیقه 88: ارسال کیانی از میانه زمین را نورافکن بعد از کنترل توپ، به سمت دروازه استقلال شوت زد که ضربه پای راست او به بیرون رفت.

دقیقه 1+90: پرتاب بلند پورقاز را دیاباته با ضربه پشت سر به اشتباه دفع کرد تا حمله خطرناکی برای سپاهان شکل بگیرد، اما ضربه سر علی قربانی را حسینی به خوبی برگشت داد.
دقیقه 2+90: شوت ریگی با کمترین فاصله از کنار دروازه سپاهان راهی اوت شد.


در حاشیه

* امیر قلعه‌نویی و استراماچونی قبل از آغاز بازی به گرمی از هم استقبال کردند که سرمربی سپاهان با دسته گل به سمت همتای خود در استقلال رفت.
* تماشاگران سپاهان سر و صدای زیادی در ورزشگاه نقش جهان برپا کردند و امید زیادی به برتری تیم خود دارند.
* بنر نسبتا بزرگی در مقابل سکوهای تماشاگران سپاهان درج شده است.
* محمدرضا حسینی به دلیل مصدومیت در دقیقه 36 از زمین خارج شد و جای خود را به رسول نویدکیا داد.
* تماشاگران استقلال به برخی سوت‌های زاهدی‌فر، داور بازی معترض هستند.

* در دقیقه 51 عدم اعلام پنالتی به سود استقلال موجب شد تا استراماچونی و کادر فنی او اعتراض شدیدی به داوری داشته باشند که در این صحنه غلامپور کارت زرد گرفت.
* در دقیقه 68 تماشاگران سپاهان اعتراض زیادی به روی زمین افتادن سیاوش یزدانی داشتند.

* سیاوش یزدانی به دلیل آسیب دیدگی نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه 72 جای خود را به آرش رضاوند داد.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.