ورزش برای راحتی زایمان طبیعی (یک )

۹۴ بازدید
منتشر شده در
قبل از زایمان طبیعی این حرکات را انجام دهید

images.jpg12

اگر دچار درد زایمان شدید خود را نبازید و آرام آرام این حرکات را انجام دهید تا هم به کم شدن درد زایمانتان کمک کنید و هم به زایمانتان سرعت بخشبد
اینجا هزاران نفر تونستن به وزن ایده آل برسند

شما به کمک این کلینیک به صورت تضمینی میتونید وزن کم کنید. نه نیازی به ورزش های سخت هست نه قرص و داروی خطرناک، خیلی ساده و بدون دردسر فقط با تکنیک های اختصاصی این کلینیک آنلاین.
برای کاهش وزن | کلیک کن

بیشتر کارشناسان با این نظر موافقند که دراز کشیدن به پشت لزوما بهترین حالت برای زایمان نیست.

مهمترین چیز در مراحل اول زایمان این است که بدن خود را صاف نگه دارید تا به دهانه رحم شما فشار آید و باعث آزاد شدن هورمون پروستاگلاندین شود.

هنگامی که پاهایتان خسته شد، به آن استراحت دهید. به پهلوی چپ خود دراز بکشید که بهترین حالت برای نفس کشیدن است. سعی کند آرامش خود را حفظ کنید و به بدن خود گوش دهید.

ایستادن در مراحل اولیه بارداری به شما کمک می‌کند

ایستادن و کمی به جلو خم شدن فشار را از روی کمرتان بر می‌دارد. این روش برای بسیاری از زنان بهترین حالت برای مقابله با فشار و سرعت بخشیدن زایمان است.

300x360x11410.jpg.pagespeed.ic.gBZDCH7Wsd

هنگامی که خسته‌اید، نشستن حالت مناسبی است

بسیاری از زنان ترجیح می‌دهند که در طول زایمان بنشینند. تا جایی که می‌توانید صاف بنشینید تا به کودک خود در بیرون آمدن کمک کنید یا اگر خسته‌اید، بنشینید و به میزی تکیه دهید و از همسر خود بخواهید پشتتان را ماساژ دهد.

3(71)

خم کردن زانو می‌تواند به انقباضات کمک کند

خم کردن زانو و خم شدن به جلو روی یک توپ مخصوص زایمان حالتی فوق‌العاده برای زایمان است. این حالت کمردرد شما را آرام می‌کند.

4(70)

نشستن برای مرحله بعدی

نشستن روی توالت فرنگی می‌تواند در مرحله بعدی حالتی مناسب باشد. زمانی که شما به این حالت می‌نشینید، ماهیچه‌های شما آرام می‌گیرند و فشار وارده را کم می‌کنند. این حالت به علت باز شدن لگن، خروج سر نوزاد را نیز تسریع می‌بخشد.

11411

چهار پایه‌ها برای فشار آوردن

بسیاری از زنان زمانی که آماده فشار دادن کودک به بیرون هستند، تمایل دارند چیزی مانند صندلی یا تخت را با دست خود بگیرند. حالت نشستن روی زانوها فشار کمتری به زانوها خواهد آورد و بهترین حالت خواهد بود.

6(59)

حالت اسکات هنگام زایمان

حالت اسکات یکی از بهترین حالت‌ها برای زنان است زیرا بر بدن خود کنترل دارند و می‌توانند به خوبی به شکم خود فشار آورند.

این حالت به دلیل باز شدن لگن آسان‌تر خواهد بود. شما می‌توانید از همسر خود کمک بگیرید. اگر چه حالت اسکات به پاهایتان فشار می‌آورد. بنابراین اگر پاهایتان خسته شد، از دیگران کمک بگیرید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.