پخش خودکار ویدیوی بعدی :

تکرار من و شما و داستان توهین مجری به مسعود فراستی

۹۷۱۵ بازدید
منتشر شده در
 • cloud_download

  دانلود

 • comment ۲

  دیدگاه

 • ۰

  نمی پسندم

 • می پسندم

۹ آذر ۱۳۹۷ - من و شما - مسعود فراستی مهمان برنامه من و شما
مسعود فراستی منتقد سینما ظهر روز جمعه 9 آذر ماه 97 مهمان برنامه من و شما به تهیه کنندگی هادی قندی بود و اجرای این برنامه را نیز آرش ظلی پور بر عهده دارد.

آرش ظلی پور از ابتدا با سوال عاشق شدی گفتگو با یا او شروع کرد ولی فراستی اول گفتگو به او گفت پاسخ هیچ سوالی به جز سوالات مربوط به حوزه سینما را نمیدهد.

در بخش از برنامه در خصوص برنامه هفت با حضور فراستی بحث شد و ظلی پور گفت من همه اتفاقات آن برنامه را می دانم این که دو تا زن گرفتی و دعوا با اصغر نعیمی . در این لحظه مسعود فرستی به او گفت اصلا ادب نداری و برنامه را نصفه ترک کرد.

ویدیو مربوط را می توانید در ادامه ببینید.
مسعود فراستی,توهین به مسعود فراستی,مسعود فراستی و همسرش,اینستاگرام آرش ظلی پور,بیوگرافی مسعود فراستی,مجری برنامه من و شما,فیلم هزارپا,فراستی کیست,هزارپا,شبکه شما,اصغر نعیمی,ارش ظلی پور,آرش ظلی پور,برنامه من و شما,من و شمافراستی,مسعود فراستی و همسرش,اینستاگرام آرش ظلی پور,بیوگرافی مسعود فراستی,مجری برنامه من و شما,فیلم هزارپا,فراستی کیست,هزارپا,شبکه شما,اصغر نعیمی,ارش ظلی پور,آرش ظلی پور,برنامه من و شما,من و شما فراستی مسعود فراستی مجری برنامه من و شما فیلم هزارپا تکرار برنامه من و شما آرش ظلی پور برنامه من و شما مسعود فراستی و همسرش برنامه من وشما شبکه شما هزارپا اینستاگرام مسعود فراستی فراستی کیست فیلم هزارپا همسر مسعود فراستی مجری برنامه من و شما بیوگرافی مسعود فراستی مسعود کیمیایی

۲ دیدگاه

 1. Richard londanon
  Richard londanon 1 سال پیش
  مجری به شدت بیسواد و بینزاکت است .
  در سینما نقد باید بیرحم تر باشد.
  دوستانی که ادبیات انگلیسی و فارسی خوانده اند خوب می دانند ! فراستی نقدهای بسیار قابل تاملی هم دارد گو اینکه با همه انها موافق نیستم ولی با سواد است و کاربلد.
  ویرایش شده
 2. Richard londanon
  Richard londanon 1 سال پیش
  علاوه بر سینما ، در اروپا و امریکا
  در آشپزی حرفه ای هم منتقد بی مسامحه ، سر زده و ناشناس وارد رستورانی می شود و سخت ترین انتقادها را به کیفیت غذای آن رستوران وارد می اورد . حال ان رستوران یک ستاره می گیرد یا از دست می دهد. چرا در ایران میخواهیم همه را با پول بخریم و سر هم کلاه بگذاریم. تا وضع این باشد و امثال این مجری صاحب نظر باشند . فاجعه فرهنگی و عقب گرد ما قطعی خواهد بود. حیف حیف چه افرادی با پارتی داداش و...وارد تلویزیون شده اند.
  ویرایش شده