فیلم حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه در محل حادثه چابهار

۳۲۰۴ بازدید
منتشر شده در
حمله انتحاری مرگبار به ستاد نیروی انتظامی در چابهار / محمد مساعد خبرنگار شرق که در نزدیکی محل انفجار بوده در توئیتر خود از کشته شدن ۳ نفر و زخمی شدن ۱۹ نفر خبر داده است و نوشته است که حمله انتحاری بوده است.
همچنین برخی منابع از تیراندازی بعد از این حمله سخن گفته‌اند. در ویدیویی که فارس نیوز منتشر کرده به وضوح صدای تیراندازی شدید پس از انفجار شنیده می‌شود.
ایرنا خبر داده است که سرهنگ حیدر علی کیخا فرمانده نیروی انتظامی چابهار از جمله کشته شدگان این انفجار است با این حال این خبر لحظاتی بعد تکذیب شد. هنوز دقیقا مشخص نیست چه کسانی در این ستاد کشته شده است.
به گزارش رجا نیوز گروه انصارالفرقان از گروههای شبه نظامی در منطقه بلوچستان مسئولیت این حمله انتحاری را برعهده گرفته است.
خبرگزار فارس با انتشار عکسی از حضور فرمانده نیروی زمینی سپاه در محل این حمله انتحاری در چابهار خبر داده است.
استان سیستان و بلوچستان,چابهار,حمله تروریستی,انفجار بمب,انفجار بمب در چابهار,سردار پاکپور,مسئولیت حادثه تروریستی چابهار,گروهک تروریستی انصار الفرقان,بمب و مواد منفجر,عملیات تروریستی,عملیات کور,ستاد فرماندهی,سرباز وظیفه ناصر درزاده,ستواندوم داریوش رنجبر,فیلم لحظه انفجار,انفجار بمب چابهار,شهرستان چابهار,صدای تیراندازی,ستاد فرماندهی انتظامی,فرماندار چابهار,تروریست,سیستان و بلوچستان,تلفات,شهید,حادثه چابهار,حادثه تروریستی چابهار,بمب گذاری چابهار,حمله تروریستی چابهار,خبر فوری,بمب گذاری در چابهار,شبکه خبر,تیراندازی در چابهار,حمله تروریستی در چابهار,آخرین خبر,انفجار چابهار,انفجار در چابهار,انتحاری چابهار,اخبار چابهار,حادثه تروریسیتی چابهار,گزارش لحظه به لحظه,حادثه تروریستی,درگیری چابهار,عملیات تروریستی چابهار,درگیری امروز چابهار,درگیری در چابهار,بمب چابهار,جدیدترین جزئیات,لحظات پس از انفجار,خودرو بمب گذاری شده,سرپرست فرمانداری چابهار,سه تن شهید و چند نفر زخمی,کاسبان و عابران,مجروحان,اسامی شهدای حادثه,ویدئو جزئیات اولیه,تیراندازی و انفجار,فیلم حمله تروریستی,ستاد نیروی انتظامی,شهر چابهار

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.