پخش خودکار ویدیوی بعدی :

تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در آلمان

۳۲ بازدید
منتشر شده در
ادعای تغییر جنسیت محمدرضا فروتن موضوعی است که شایعه آن شب گذشته شکل گرفت و گفته می‌شود این بازیگر مرد نام آشنای ایران پس از چند سال تلاش برای کنار آمدن با این موضوع، سرانجام در یکی دو ماه گذشته تصمیم خود را عملی کرده است.
محمدرضا فروتن سوپراستار سینمای ایران، تئاتر و تلویزیون است، که در آثار کارگردان‌های معروف و بزرگی چون مسعود کیمیایی، رخشان بنی‌اعتماد، کیومرث پوراحمد و… بازی کرده است. فروتن چندین بار از جشنواره‌های مختلف ایرانی موفق به دریافت جایزهٔ بهترین بازیگر مرد شده‌است.

ماجرای شایعه عمل تغییر جنسیت فروتن در آلمان
روز ۱۶ شهریور، شایعات و ادعاهای تایید نشده‌ای در مورد تغییر جنسیت محمدرضا فروتن در شبکه‌های اجتماعی منتشر شد. بر ادعای برخی کاربران در توییتر، عمل تغییر جنسیت فروتن، دو ماه پیش در آلمان اتفاق افتاده است.
در پیام‌های اولیه نقل شده بود برخی از بستگان محمدرضا فروتن این موضوع را تایید کرده‌اند. اما نامی از آنها برده نشد و هیچ واکنش تایید یا تکذیبی به همراه نداشت.

پس از شروع این موج خبری برخی از فعالان فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی با اشاره به موزیک ویدئو «ژنتیک» که چندی پیش از سوی محمدرضا فروتن ارائه شده بود نوشتند: «محمدرضا فروتن در زمان انتشار این موزیک نوشته بود این آهنگ را تقدیم می‌کنم به کسانی که علیه ژن خود انقلاب کردند می کنند»
این اظهارنظرها کافی بود تا شایعه تغییر جنسیت محمدرضا فروتن پررنگ‌تر شود. همچنین انتشار توئیت‌هایی از برخی فعالان رسانه موجب قوت گرفتن این موضوع شد.

همسر محمدرضا فروتن
فروتن در سال ۱۳۸۰ با سحر ابراهیمی ثابت ازدواج کرده است. حاصل این ازدواج فرزندی است که برخی مدعی می‌شوند اکنون با همسر فروتن زندگی می‌کند.

تکذیب تغییر جنسیت محمدرضا فروتن
ساعاتی پس از شایعه عمل تغییر جنسیت فروتن که به صورت مجازی نقل قول شد، یک تصویر استوری اینستاگرام منتسب به شخصی که او را وکیل محمدرضا فروتن می‌دانند در فضای مجازی دست به دست شد. این اظهار نظر از سوی شخصی به نام شاهین فلاح است و در آن گفته شده: «اخیرا شایعاتی مبنی بر تغییر جنسیت آقای فروتن در فضای مجازی و برخی خبرگزاری‌ها پخش شده که با در تماس تلفنی با ایشان تکذیب گردیده لذا ادعای مزبور صحت ندارد. لذا بعنوان وکیل رسمی ایشان با احترام به بانوان عزیز و ارزش ذاتی و بشری ایشان، این خبر تکذیب می‌گردد و هرگونه نشر اکاذیب قابلیت پیگیری در محاکم صالح را دارد. شاهین فلاح»

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.