پخش خودکار ویدیوی بعدی :

اقدام تکان‌دهنده کارکنان یک بیمارستان با بیمار

۴۲۸ بازدید
منتشر شده در

مسئولان بیمارستانی در ایالت مریلند آمریکا در اقدام غیر انسانی یک زن بیمار را شبانه در سرمای نزدیک به صفر درجه با لباس بیمارستان در خیابان رها کردند.

یک رهگذر به نام «ایمامو باراکا» با مشاهده این زن بیمار در این وضع ضمن فیلمبرداری از او کوشید به او کمک کند. وی خطاب به این زن می‌گوید: «خانم، مشکلی ندارید؟ می‌خواهید من پلیس را خبر کنم؟»
به گزارش بی بی سی، وی در این فیلم می‌گوید: «من از کنار یکی از بیمارستان‌های محلی رد می‌شدم که دیدم یک بیمار را نیمه عریان در خیابان در دمای نزدیک به صفر درجه رها کرده اند... این کار صحیح نیست.»
وی سپس از کارکنان حراست بیمارستان می‌خواهد به پلیس خبر دهند. او همچنین خواستار گفتگو با سرپرست بیمارستان می‌شود و پس از دیدار با او از او می‌پرسد آیا این درست است که این زن را با این وضع در خیابان رها کنید؟
سرپرست بیمارستان نیز می‌گوید این زن از لحاظ پزشکی مرخص شده است. ایمامو باراکا در ادامه می‌گوید: «من خودم در این شهر روان درمانگر هستم و مطمئنم که این زن بیمار مشکلات روانی دارد.» وی سپس نزد زن بیمار بازگشت و با اورژانس تماس گرفت و ماموران اورژانس پس از رسیدن آمبولانس این زن را با خود به همان بیمارستان بردند. مقامات این بیمارستان گفتند این اتفاق ناشی از خطای آن‌ها بوده است و درباره کارکنان مرتبط با این رویداد تحقیق خواهند کرد.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.