پخش خودکار ویدیوی بعدی :

اشتغال و رفع فقر مطلق در بودجه آمده است

۹۹ بازدید
منتشر شده در

رئیس جمهور گفت: در کنار چهار قولی که به مردم در انتخابات داده ام برای حل معضل اشتغال و رفع فقر مطلق برنامه هایی را دربودجه پیش بینی کرده ایم.
آقای روحانی در ادامه سخنانش در گفتگوی زنده تلویزیونی از شبکه یک سیما افزود: به مردم در انتخابات به غیر از چهار اصل امنیت، آرامش، آزادی و پیشرفت دو قول اشتغال و رفع فقر مطلق را داده ام.
وی گفت: من برای این دو هدف مهم در بودجه 97 برنامه آورده ام یعنی در تبصره 14 فقر مطلق بودجه گذاشته شده است و در تبصره 18 برای اشتغال بودجه در نظر گرفته شده است.
رئیس جمهور افزود: از نمایندگان ملت می خواهم که این اهداف را که اهداف آنها و اهداف ملت است محقق کنند با یاری ای که در تصویب بودجه به دولت می رسانند.
آقای روحانی گفت: امیدوارم در صحن علنی مجلس بودجه ای را تحویل بگیریم که دولت و رئیس جمهور بتوانند قولی را که به مردم داده اند در زمینه فقر و اشتغال به وعده های خود عمل کنند.
وی افزود: من می دانم که نمایندگان محترم مجلس به اندازه دولت و حتی بیش از دولت دلسوز مردم هستند و می خواهند این مسائل حل شود و ممکن است در شیوه ها گاهی نظرهای متفاوت داشته باشیم که باید با هم حل و فصل کنیم.
رئیس جمهور گفت: آرزوی من این است که مردم آینده بهتری داشته باشند.
رئیس جمهور افزود: من به مردم قول می دهم که شرایط اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی کشور با وجود معضلات موجود و با وجود اینکه مردم هنوز به همه خواسته های خود نرسیده اند بهتر شود.
آقای روحانی گفت: دولت قادر است در سایه حمایت مردم و رهنمودهای مقام معظم رهبری مشکلات را حل کند و قدم به قدم با هم مشکلات را حل خواهیم کرد.
وی افزود: نمونه آن در بافت فرسوده در سال آینده و حمل و نقلی که مشکل دارد و ماشین های فرسوده ای که وجود دارد و همچنین در مورد اشتغال و فضای مجازی در سال آینده حل خواهد شد.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.