دانلود برنامه عصر جدید فصل دوم قسمت 4 (بخش دوم) - (مرحله مقدماتی تاریخ 4 فروردین 99 )

۱۰۴۱ بازدید
منتشر شده در

فصل دوم عصر جدید بزرگترین مسابقه استعدادیابی تلویزیون با اجرا و کارگردانی احسان علیخانی ، تا قبل از نوروز ۹۹ شنبه‌ها و یکشنبه‌های هر هفته ساعت ۲۲:۳۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد و تکرار آن بعد از ظهر روز‌های یکشنبه و دوشنبه است.

در ایام نوروز این برنامه هر شب بعد از اخبار شبانگاهی میزبان مخاطبان خواهد بود و به نظر می‌رسد که مثل نوروز ۹۸ تکرار آن ساعت ۱۰:۳۰ صبح و ۱۶:۲۰ دقیقه بعد از ظهر (روز بعد) پخش می‌شود .

همچنین آیتم های قسمت چهارم این برنامه به صورت جداگانه 👇👇👇

نبرد دو دوچرخه و دو دوچرخه‌سوار با چند مانع که ورزش و نمایش رو ترکیب کردن !

در این اجرا که سه دو چرخه سوار بر روی صحنه آمده اند و از موانع گذر کردند و حرکاتی خطر ناک و هیجانی اجرا کردند و این گروه چهار نفره توسط کسی تشکیل شده که در فصل گذشته عصر جدید آمده و برای بار دوم شانسش را در این مسابقه محک می زند و نظر دکتر بشیر حسینی به همین خاطر رای مثبت داد و چیزی که محمد زارع در انتهای کار گوشزد کرد این بود که فضای کار براشون محدود بود و هر بار که چرخ میزدن انتهای دوچرخه به ال ای دی گیر میکرده .

بر این اساس به دلیل مساوی شدن رای داوران از تماشاچیان رای گیری شد و تماشاچیان نیز رای مساوی دادند. در نهایت احسان علیخانی از محمد شرکت کننده خردسال گروه دوچرخه سواری خواست تا بگوید کدام رای بیشتر است و او گفت رای های قرمز که منجر به حذف این گروه شد. در نهایت به دلیل صداقت محمد همه داوران و حضار به احترام او برخواستند و برایش دست زدند و یک اجرای ویژه در مرحله نهایی به این گروه داده شد و احسان علیخانی وعده یک هدیه به این شرکت کننده خردسال داد. 

اجرای استنداپ کمدی علی فریادی در فصل دوم عصر جدید به روی صحنه رفت و حسابی داوران و تماشاچیان را خنداند. این استنداپ کمدین تبریزی رفتار خانواده و مردم عادی را در موقعیت های مختلف به طنز کشید. او با شامپو و کنترل و بدرقه و باتری و ... شوخی کرد.

در نهایت علی فریادی با چهار رای سفید داوران به فینال امشب راه یافت. او که دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی تبریز است پیشتر نیز در جشنواره های مختلف در زمینه استنداپ کمدی مقام آورده است.کمدین عصر جدید در پایان اجرا با برخی مدیران نیز شوخی کرد و آنها را به آپاندیس تشبیه کرد که در بدن هیچ کاری نمی کنند. مردم نیز به هیپوتالاموس تشبیه شدند که همه کارها را انجام می دهند.

علی فرهادی با پایان اجرا شوخی هایش را تمام نکرد و تا آخرین لحظه ای که روی صحنه بود با داوران و موضوعات مختلف شوخی کرد. امیر حسین غیاثی به عنوان مربی استنداپ کمدین امشب برنامه نیز از او حمایت کرد و گفت به رفتن او به مراحل بعدی امیدوار است. خود غیاثی در برنامه خنداننده شو خندوانه جزو فینالیست ها بود و مقام سوم را به دست آورد.

تا کنون سه استنداپ کمدی روی صحنه عصر جدید رفته اند که در مقایسه متن آنها و متن هایی که ایر حسین غیاثی استنداپ می کرد در خندوانه متوجه حضور پررنگ او در تدوین بخش های خنده دار و بامزه اجراها می شوید.

روایت چشم‌انتظاری همسران شهدا که هیچکس نمی‌تونه عمق حسرت‌شون برای یه دیدار دوباره رو درک کنه!

اجرای آیدا مردی در زمینه بازیگری در قسمت چهارم عصر جدید 2 به روی صحنه رفت و ماجرای دو عاشق را روایت کرد که در جریان جنگ تحمیلی از هم جدا شدند و مرد که برای دفاع از کشور رفته بود، باز نگشت . اجرای آیدا مردی در مرحله سه چراغ سفید از داوران گرفت اما نتوانست رای بشیر حسینی را به دست آورد. بشیر حسینی معتقد بود که توجه بیش از حد به جزییات باعث شد که کلیتی که مد نظر او بود از کار در نیاید. در نهایت او با این سه چراغ سفید به فینال امشب راه یافت.

اجرایی با سبک تلفیقی که می‌تونه سلیقه موسیقایی نسل‌های دیروز و امروز رو به هم نزدیک کنه !

اجرای سروش فرهمند خواننده در قسمت چهارم فصل دوم عصر جدید به روی صحنه رفت و 4 رای سفید از داوران گرفت. سروش در خوانندگی امشب تلفیقی از موسیقی کلاسیک و سنتی ایرانی و موسیقی غربی را به روی صحنه آورد . آریا عظیمی نژاد برای اولین بار در ثانیه های ابتدایی به یک خوننده رای مثبت داد و این از میزان بالای رضایت او از کار حکایت دارد. امین حیایی نیز که با خوانندگی آشنایی دارد نسبتا رای سریعی به سروش فرهمند داد.

اجرای فوتبال فری استایل محمدرضا تاجیکی و علیرضا موسوی به عنوان اجرای پنجم قسمت چهارم در عصر جدید فصل دوم به روی صحنه رفت و صحنه های جالبی خلق کرد. با این وجود به دلیل برخی خطاهای صورت گرفته نتوانستند نظر همه داوران را به دست آورند . در این اجرا فری استایلیست ها نظر مثبت امین حیایی و شید بسیر حسینی را به دست آوردند اما آریا عظیمی نژاد به آنها رای منفی داد و خانم رویا نونهالی رای ممتنع داد .

اجرای مقداد مهدوی با دستگاه تایپ در قسمت ششم فصل دوم عصر جدید به روی صحنه رفت او با ماشین حروف چینی چند ملودی اجرا کرد که مورد نظر سه نفر از داوران قرار گرفت اما امین حیایی این کار را تایید نکرد و به او ضربدر قرمز داد. لذا مقداد با این سه رای به فینال امشب راه یافت.

اجرای مجتبی خاتمی خواننده عرب به عنوان آخرین اجرای شب هفتم فصل دوم به روی صحنه رفت و با یک خوانندگی گرم جنوبی آهنگ حیک بابا حیک را خواند و سه رای سفید از داوران گرفت اما آریا عظیمی نژاد به او رای منفی داد.

مجتبی مانند یک جنوبی استاندارد با همه آداب و رسوم به روی صحنه آمد و بسیار مورد توجه و تشویق حضار قرار گرفت و در پایان با قهوه عربی از داوران و احسان علیخانی پذیرایی کرد و ماجراها و سنت های قهوه خوردن را تعارف کرد

اجراهای دیشب عصر جدید، اجرای دیشب عصر جدید، باز پخش عصر جدید، بازپخش راستی ازمایی عصر جدید، بازپخش عصر جدید چه ساعتی است، بازپخش عصر جدید فصل دوم، برنامه دیشب عصر جدی، برنامه دیشب عصر جدید، برنده عصر جدید، پخش تکرار عصر جدید، تکرار برنامه عصر جدید، تکرار برنامه عصر جدید چه ساعتی است، تکرار برنامه عصر جدید شبکه سه، تکرار برنامه عصر جدید فصل دوم، تکرار برنامه عصر جدید کی پخش میشود، تکرار عصر جدید، تکرار عصر جدید امشب، تکرار عصر جدید چه ساعتی، تکرار عصر جدید چه ساعتی است، تکرار عصر جدید دیشب، تکرار عصر جدید ساعت چنده، تکرار عصر جدید فصل دوم، تکرار عصر جدید قسمت دیشب، جدول پخش شبکه سه، خانم نونهالی در عصر جدید، دانلود عصر جدید دیشب، زمان بازپخش عصر جدید، زمان پخش تکرار برنامه عصر جدید، زمان پخش تکرار عصر جدید، زمان تکرار برنامه عصر جدید، ساعت بازپخش عصر جدید، ساعت پخش عصر جدید، ساعت تکرار عصر جدید، ساعت تکرار عصر جدید فصل دوم، عصر جدید امشب، عصر جدید دیشب، عصر جدید دیشب کامل، عصر جدید فصل دوم، قسمت پنجم عصر جدید، قسمت پنجم فصل دوم عصر جدید، قسمت دیشب عصر جدید

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.