پخش خودکار ویدیوی بعدی :

از فحاشی ناموسی فکری تا دعوای محمود با دیاباته - حواشی جنجالی استقلال و فولاد

۵۶۴ بازدید
منتشر شده در
تیم فوتبال استقلال تهران در آخرین بازی خودش از هفته دوم لیگ برتر فوتبال ایران مقابل فولاد خوزستان قرار گرفت. این بازی در نهایت با نتیجه 2 بر 1 به سود فولاد به پایان رسید اما حواشی جنجالی اون همچنان سرمربی استقلال رو تحت الشعاع قرار داده!

در دقیقه 87 مسابقه، دانشگر به دنبال دفع توپ بود و پس از اینکه توپ را به بیرون زد، با سرعت به سمت تابلوهای تبلیغاتی کنار زمین رفت و بر اثر برخورد با همین تابلوها دچار مصدومیت شد.

مصدومیت دانشگر به حدی شدید بود که وریا غفوری، غارف غلامی و یکی از بازیکنان فولاد بالای سر او رفتند و حتی زاهدی فر از تیم پزشکی استقلال خواست تا برای مداوای مدافع استقلال به سمت او بروند.

نکته عجیب اینکه این اتفاق در دقیقه 87 رخ داد و کادرفنی استقلال در دقیقه 95 اقدام به تعویض مدافع تیمش کرد و نکته عجیب اینکه استقلال در همین لحظات دروازه اش برای بار دوم باز شد و نتیجه بازی را واگذار کرد.

بعد از آن شیخ دیاباته به خاطر تعویض نکردن دانشگر و ده نفره بودن استقلال به محمود فکری اعتراض کرد. اعتراض کاملا به جایی که باعث خشم و عصبانیت فکری شد. شیخ دیاباته تمرین بعدی استقلال را از دست داد زیرا محمود فکری او را تحویل باشگاه داده است!

شب گذشته و پس از بازی تیم های فولاد خوزستان که با پیروزی دو بر یک فولاد همراه بود هم ویدئویی از محمود فکری سرمربی استقلال منتشر شد که او در گفت و گو با محمد قاسمی نژاد بازیکن فولاد از الفاظ رکیکی استفاده می کند. ویدئویی که خیلی زود در فضای مجازی دست به دست شده و واکنش های متفاوتی را از سوی اعضای باشگاه فولاد به همراه داشت.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.