پخش خودکار ویدیوی بعدی :

دومین تریلر El Camino A Breaking Bad Movie

۱۲۵۸۹۱ بازدید
منتشر شده در
ال کامینو: فیلم برکینگ بد (به انگلیسی: El Camino: A Breaking Bad Movie)، به اختصار ال کامینو، فیلمی است در ژانر نئو وسترن آمریکایی، در سبک درام جنایی به نویسندگی و کارگردانی وینس گیلیگان که به عنوان ادامه دهنده سریال تلویزیونی برکینگ بد، در تاریخ ۱۱ اکتبر ۲۰۱۹ توسط نت‌فلیکس منتشر شد و قرار است بعدا در ای‌ام‌سی نیز پخش شود.[۳] آرون پال در این فیلم همانند سریال، نقش جسی پینکمن را نقش آفرینی کرده است. داستان فیلم ادامه دهنده ماجرای قسمت پایانی سریالی بریکینگ بد به نام فلینا است.

ساخت فیلم برکینگ بد از زمان پایان سریال برکینگ بد در سال ۲۰۱۳ شایعه شده بود. گیلیگان در سال ۲۰۱۷، نزدیک به دهمین سالگرد برکینگ بد، به این ایده نزدیک شد و فیلمبرداری فیلم در نوامبر ۲۰۱۸ به صورت مخفیانه در نیومکزیکو آغاز شد و تقریباً ۶۰ روز به طول انجامید. این پروژه در اوت ۲۰۱۹، زمانی که نتفلیکس تریلر فیلم را منتشر کرد، تأیید شد.

بازیگران
آرون پال در نقش «جسی پینکمن»، تولید کنندهٔ پیشین مت‌آمفتامین که زمانی با نابغهٔ تولید مواد مخدر، والتر وایت همکاری داشت.
چارلز بیکر در نقش «اسکینی پیت»، دوست جسی
مت جونز در نقش «بجر میهو»، دوست جسی
جاناتان بنکس در نقش «مایک ارمانتات»
لری هانکین در نقش جوی پیر، صاحب محل دفن زباله محلی که قبلاً به جسی و والتر کمک کرده بود از سناریوهای مختلفی استفاده کنند.
فرانک رز در نقش ایرا، بنیانگذار و مالک سابق Vamonos Pest تا زمانی که آن را به جسی، مایک و والتر فروخت.
علاوه بر آن، وینس گیلیگان، خالق برکینگ بد، اظهار داشت که بیش از ۱۰ شخصیت از آن سریال در فیلم ظاهر خواهند شد.

ال کامینو: فیلم برکینگ بد، این فیلم داستان مردی به نام جسی پینکمن را به تصویر میکشد که بعد از فرار از اسارت، اکنون تصمیم میگیرد تا با گذشته نا امید کننده اش کنار بیاید تا بتواند یک آینده جدید برای خودش بسازد. اما…

https://www.imdb.com/title/tt9243946/

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.