پخش خودکار ویدیوی بعدی :

بهنام صفوی فوت کرد : آخرین مصاحبه بهنام صفوی

۱۸۷۱ بازدید
منتشر شده در
بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان در یک نشست خبری از جزئیات تازه‌ترین کنسرت موسیقی خود و آلبوم جدیدی که قرار است بعد از ایام محرم و صفر روانه بازار موسیقی شود، سخن گفت.

نشست خبری بهنام صفوی خواننده موسیقی پاپ کشورمان صبح امروز چهارشنبه ۲۵ شهریورماه با حضور این خواننده و تعدادی از عوامل برگزاری کنسرت وی در سالن کنفرانس مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد.

بهنام صفوی در ابتدای این نشست خبری گفت: خوشحالم که بالاخره این فرصت دست داد تا بعد از سپری کردن دوران بیماری خود، مجددا در خدمت هواداران باشم و در این نشست به تشریح تازه‌ترین فعالیت‌های موسیقایی خود بپردازم. حدود دو سال پیش بود که متوجه شدم از ناحیه مغز دچار مشکلاتی هستم و تقریبا از همان دوران بود که درمان خود را آغاز کردم. اما حدود چهار ماه پیش مشکل من جدی‌تر شد و بنا به توصیه پزشکان، موظف به عمل جراحی شدم تا اینکه تیرماه امسال در بیمارستان بستری شده و این عمل جراحی روی مغز من صورت گرفت. البته بعد از عمل جراحی پزشکان برایم استراحت مطلق تجویز کردند و صراحتا اعلام شد که من به هیچ عنوان فعلا نمی‌توانم کنسرت یا آلبومی را به بازار موسیقی ارائه کنم مگر اینکه این اقدام با اجازه تیم پزشکی باشد.

گزارش ویدئویی تی وی پلاس از اولین حضور رسمی بهنام صفوی در یک کنفرانس خبری را همین الان از کانال موسیقی تی وی پلاس ببینید.

بیوگرافی بهنام صفوی،خبر فوت بهنام صفوی،بهنام صفوی معجزه،بهنام صفوی فوت کرد ،بهنام صفوی در گذشت،آهنگ معجزه بهنام صفوی ،بهنان صفوی،آخرین خبر از بهنام صفوی،هدی خادمی،بهنامصفوی ،دانلود آهنگ عشق من باش ،بهنام صفوی با کیفیت ،بهنام صفوی کیست،fikhl wt,d ،مارک ویلموتس،فوت بهنام صفوی ،مرگ بهنام صفوی،بهنام صفوی درگذشت ،بهنام صفوی طاقت ندارم،بهنام صفوی ،
بهنام صفوی عشق من باش،عشق من باش،خواننده بهنام صفوی ،آهنگ بهنام صفوی عشق من باش ،دانلود آهنگ بهنام صفوی عشق من باش

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.