فیلم خلاصه بازی منچستر یونایتد و منچستر سیتی (بازی رفت نیمه نهایی جام اتحادیه)

۳۲ بازدید
منتشر شده در
شاگردان پپ گواردیولا با ارائه یک نمایش حساب شده، در همان نیمه اول سه بار دروازه حریف را باز کردند و در نهایت توانستند به یک پیروزی شیرین برسند.

دو تیم بازی را متعادل آغاز کردند و در دقیقه 8، این منچستریونایتد بود که صاحب اولین موقعیت جدی بازی شد اما مدافعان سیتی به هر ترتیب ممکن مانع از باز شدن دروازه تیم شان شدند.

در ادامه این سیتی بود که بیشتر مالکیت توپ را در اختیار داشت اما بازیکنان این تیم در ایجاد موقعیت روی دروازه منچستریونایتد توفیق چندانی نداشتند تا اینکه در دقیقه 17، برناردو سیلوا روی یک حرکت انفرادی، دروازه منچستریونایتد را باز کرد. این ستاره پرتغالی که با پاس کایل واکر در سمت راست صاحب توپ شده، بعد از یک حرکت عرضی، با شوتی دیدنی توپ را به طاق دروازه داوید دخیا کوبید تا سیتی 1-0 پیش بیفتد.در ادامه باز هم این بازیکنان سیتی بودند که ابتکار عمل را در دست داشتند و چیزی نمانده بود که در دقیقه 24 به گل دوم برسند اما استرلینگ که روی حرکت عالی واکر صاحب موقعیت شده بود، دو ضربه پیاپی زد که هر دو توسط ویکتور لیندلوف و فیل جونز برگشت داده شد.

در ادامه بازیکنان منچستریونایتد تا اندازه ای پیش کشیدند و صاحب یکی دو موقعیت نصفه و نیمه شدند اما این سیتی بود که در دقیقه 33، به گل دوم رسید. این بار برناردو سیلوا در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عمق او، ریاض محرز را صاحب موقعیت کرد. ستاره الجزایری هم بعد از پشت سر گذاشتن دخیا، با یک بغل پای ساده، اختلاف را دو برابر کرد.یونایتدها که چیزی برای از دست دادن نداشتند، پیش کشیدند و در دقیقه 37 می توانستند یکی از گل های خورده را جبران کنند اما میسون گرین‌وود نتوانست از فرصت بسیار خوبی که راشفورد ایجاد کرده بود، استفاده کند و با یک ضربه بد، این موقعیت را از دست داد.

در مقابل، این سیتی بود که در دقیقه 38 به گل سوم رسید. این بار هم روی یک ضد حمله بود که دی بروین با دخالت محرز صاحب توپ شد و بعد از جا گذاشتن فیل جونز، ضربه ای زد که توسط دخیا برگشت داده شد اما توپ برگشتی به پریرا برخورد کرد و یک گل به خودی شکل گرفت.

فشار حملات سیتی در دقایق باقی مانده نیمه اول ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که این تیم در همان نیمه اول به گل چهارم برسد اما این اتفاق رخ نداد و در نهایت سیتی با برتری 3-0 به رختکن رفت.

نیمه دوم را هم دو تیم متعادل آغاز کردند اما این سیتی بود که می توانست در دقیقه 54 به گل چهارم برسد ولی این بار ضربه ریاض محرز به تیر دروازه برخورد کرد.

در ادامه این بازیکنان منچستریونایتد بودند که ابتکار عمل را در دست گرفتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. در مقابل این سیتی بود که در دقیقه 69 روی حرکت محرز صاحب موقعیت شد اما ضربه او را دخیا مهار کرد.

یک دقیقه بعد این منچستریونایتد بود که یکی از گل های خورده را جبران کرد. این بار روی پاس گرین‌وود بود که راشفورد با براوو تک به تک شد و با یک ضربه دقیق، اختلاف را به دو گل کاهش داد.

در دقیقه 72 سیتی می توانست بار دیگر اختلاف را به سه گل برساند اما واکنش به موقع دخیا، مانع از رسیدن تیم میهمان به گل چهارم شد.

در دقایق باقی مانده باز هم این بازیکنان سیتی بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما این یونایتد بود که می توانست در دقیقه 88 به گل دوم برسد ولی واکنش خوب براوو، مانع گلزنی راشفورد شد و در نهایت بازی با برتری 3-1 سیتی به پایان رسید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.