پخش خودکار ویدیوی بعدی :

جان ویک در بازی Cyberpunk 2077

۳۵۳ بازدید
منتشر شده در

انتظارها بالاخره به پایان رسید و تاریخ انتشار یکی از مورد انتظارترین بازی‌ها در کنفرانس E3 مایکروسافت اعلام شد؛ Cyberpunk 2077 سال آینده میلادی عرضه می‌شود.

استودیو سی دی پراجکت رد که برای ساخت سری The Witcher توانست به محبوبیت بالایی دست یابد، از سال‌ها پیش مشغول ساخت بازی Cyberpunk 2077 است. جدا از اعلام تاریخ انتشار، یک تریلر 4 دقیقه‌ای نیز در جریان کنفرانس به نمایش درآمد که حاضران در سالن را شوکه کرد؛ در بخشی این تریلر شاهد حضور کیانو ریوز بودیم.

غافلگیری‌های سی دی پراجکت رد و مایکروسافت برای حاضران و بینندگان کنفرانس تمامی نداشت و به محض به پایان رسیدن تریلر کیانو ریوز به روی صحنه آمد. این اتفاق در حالی رخ می‌داد که ریوز فرد بسیار آرامی است و معمولاً سعی می‌کند از تجمعات این چنینی دوری کند. در ادامه می‌توانید تریلر را مشاهده کنید:
برای خلق کاراکتر کیانو ریوز نه تنها از چهره و صدای او استفاده شده، بلکه از حرکات او نیز استفاده شده است. در واقع، تمامی کارهای مربوط موشن گپچر این کاراکتر را خود ریوز انجام داده است.

در پایان، لازم به ذکر است که بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 28 فروردین سال 1399 برای پلتفرم‌های پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و پی سی عرضه خواهد شد. علاقه مندان می‌توانند از طریق فروشگاه‌های استیم و GOG آن را تهیه کنند.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.