پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فوری درگیری فرهاد مجیدی با ناجا بخاطر تست الکل، واکنش ناجا

۸۳۲۱ بازدید
منتشر شده در

درگیری فرهاد مجیدی با ناجا بخاطر تست الکل، واکنش ناجا
ساعت ۲ بامداد امروز،در بزرگراه شهید مدرس خودرو فرهاد مجیدی با سرعت ۱۳۰ کیلومتر در حرکت بود
«خودروی توقیف شده بر اساس سرعت‌سنج پلیس ۱۳۰ کیلومتر سرعت داشته درحالی که سرعت مجاز در بزرگراه مدرس ۸۰ کیلومتر است. افسر مربوطه از راننده خودرو درخواست مدارک خودرو را دارد که متاسفانه راننده مدارکی ارائه نمی کند. این سرعت غیر مجاز و نداشتن مدارک برای توقیف خودرو کافی است و در حقیقت افسر مربوطه مر قانون را اجرا کرده است.»

اما درباره ویدئو و گلایه مجیدی از گرفتن تست الکل از او سرهنگ جهانی می‌گوید:«وقتی راننده ای سرعت غیر مجاز دارد و مدارک هم همراهش نیست، فارغ از اینکه راننده چه شخصی باشد، افسران ما موظف به گرفتن تست الکل هستند. البته اینجا تست الکل گرفته نشده و تنها از آقای مجیدی خواسته شده در صورت افسر ما فوت کنند. حتی همکاران ما می دانستند که ایشان در حال گرفتن فیلم هستند و وظیفه شان را انجام داده اند.»

چرا فرهاد مجیدی مدارکش را ارائه نداد؟

این مقام مسئول در پلیس راهور ادامه می‌دهد: «راستش انتظار ما اتفاقا از چهره‌های سرشناس بیشتر از شهروندان عادی است. آنها که می دانند همه ما در مقابل قانون برابر هستیم. همکار من از کجا باید بداند آقای مجیدی از یک مسابقه ورزشی تشریف آوردند. ایشان چرا مدارک ارائه نکرده اند و چرا سرعت‌شان سرعت مجاز برای تردد در بزرگراه مورد نظر نبوده است؟ در زمان توقف خودرو که همکاران من اطلاع نداشتند سرنشین خودرو چه کسی است.»

جهانی با خواهش از چهره هایی چون مجیدی می‌گوید:«قطعا به دلیل اینکه شما الگوهای جوانان کشور هستید در این فصل حادثه خیز، خواهش مان این است که با رعایت بیشتر به قوانین رانندگی، الگویی برای مردم‌مان در احترام به قوانین رانندگی شوید تا انشالله در عید امسال از میزان حوادث تلخ و ناگوار رانندگی بکاهیم. خود شما قطعا با توجه مجدد به ویدئوی منتشره می بینید آقای مجیدی به همکارما می‌گوید من باید خجالت بکشم بگویم در صورت من فوت کن چون بازیکن استقلالم؟ به هر حال باید همه مراقب باشیم که به قوانین احترام بگذاریم .»

فرهاد مجیدی رانندگی،تست الکل فرهاد مجیدی،هیوندا توسان،درگیری منشا،درگیری فرهاد مجیدی با پلیس،کلیپ فرهاد مجیدی

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.