پخش خودکار ویدیوی بعدی :

خلاصه بازی قهرمانی پرسپولیس- پرسپولیس 2 vs نفت مسجد سلیمان 1

۴۵ بازدید
منتشر شده در
چهارمین قهرمانی و پوکر پرسپولیسی ها قطعی شد
خلاصه بازی نفت مسجد سلیمان 1 - پرسپولیس 2 | این بازی در تاریخ 3 مردادماه 1399 و 24 جولای 2020 برگزار شد
شرح گل ها:

نفت مسجدسلیمان 0 پرسپولیس 1 : (دقیقه 39، علی علیپور) روی فرار مهدی شیری از سمت راست و یک کنترل موفق و در ادامه ارسال با پای چپ، علی علیپور بالاتر از مدافعان نفت مسجدسلیمان موفق شد دروازه گوهری را نشانه بگیرد و گل برتری تیمش را به ثبت رساند.

نفت مسجدسلیمان 0 پرسپولیس 2: (دقیقه 58، مهدی عبدی): پاس عمقی از نعمتی برای عبدی در شرایطی که نفتی‌ها به گمان آفساید ایستاده بودند، با تک ضربه این مهاجم گل دوم سرخ ها را به نام او کرد.

نفت مسجدسلیمان 1 پرسپولیس 2: (دقیقه 71، حسین ابراهیمی): حسین ابراهیمی که ارسالش با برخورد به دست سیدجلال حسینی پنالتی اعلام شده بود، خودش این ضربه را با قدرت زد که علیرغم برخورد به پای بوژیدار توپ وارد دروازه شد.

شرح نیمه اول:پرسپولیس علیرغم بازی در خانه حریف خیلی خوب توانست بازی را به دلخواه خود در زمین به گردش در بیاورد و فشار را با چهار ضلعی هجومی خود (عبدی، علیپور، بشار رسن و سیامک نعمتی) روز دروازه نفت مسجدسلیمان افزایش داد. آنها به موقعیت های مناسبی نیز دست یافتند اما فرصت سوزی بشار رسن و علیپور در دو مقطع مانع از رسیدن به گل سرخ ها شد. در سمت مقابل نیز نفت مسجدسلیمان یک بار روی اشتباه امیری و ضربه مجید عبدی و در صحنه دیگری روی ضربات احمد الجبوری و صادقی دو موقعیت جدی گلزنی داشت که راه به دروازه بوژیدار نیافت.

پرسپولیس در 15 دقیقه پایانی نمایش بهتری مقابل حریف داشت و در نهایت نیز با ضربه سر علیپور روی ارسال مهدی شیری به گل دست یافتند و در ادامه نیز کنعانی زادگان گل دیگری روی ارسال ضربه ایستگاهی به ثمر رساند که داور اعلام آفساید کرد. باید دید در نیمه دوم تیم تارتار قادر به جبران این نتیجه خواهد بود یا خیر.

اتفاق ویژه:

اولین پیروزی تاریخ پرسپولیس مقابل نفت مسجد سلیمان منجر به قهرمانی آنها در فاصله 4 هفته مانده به پایان فصل شد. شاگردان یحیی گل محمدی که تاکنون بردی مقابل نفت مسجدسلیمان کسب نکرده بودند، اینبار بهترین سود را از موقعیت های شکل گرفته بردند و در نهایت نیز به گل های پیروزی بخش خود دست یافتند. پرسپولیس نیز به اولین تیم تاریخ فوتبال ایران در لیگ برتر تبدیل شد که چهار عنوان قهرمانی پیاپی کسب کرده و اینچنین بازی با نفت برای آنها رویایی به اتمام رسید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.