ساخت استوری زیبا برای اینستاگرام

۸۹ بازدید
منتشر شده در
ساخت استوری اینستاگرام، یکی از جذابیت‌های این برنامه جهانی است. اینستاگرام تبدیل به دنیایی برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و داستان‌ها شده‌است. برخی افراد تصاویری از تجربیات خود را ارسال می‌کنند. برخی نیز ویدیوهایی از لحظات بامزه و جالب خود ضبط می‌کنند و در بخش استوری به اشتراک می‌گذارند. در ادامه با من همراه باشید تا ساخت استوری حرفه ای را با هم یاد بگیریم.
هدف از گذاشتن استوری در اینستاگرام چیست؟
استوری در واقع ابزاری مهم و اساسی برای نمایش لحظات، شخصیت و دنیایی که تجربه می‌کنید می‌باشد. می‌توان از استوری برای تعامل و ارتباط با دوستان و مخاطبین استفاده کرد. افرادی که دارای اکانت‌های تجاری هستند، محصولات جدید، اعلامیه‌های مهم و مراسم‌های مختلف را با ساخت استوری تبلیغاتی معرفی می‌کنند. برخی با گذاشتن استوری، دوستانشان را با یک اتفاق مهم در زندگی خود آشنا می‌کنند.
به طور کلی استوری، فضایی برای به نمایش گذاشتن اتفاقات، علاقه‌مندی‌ها، لحظات و تجربیات آن‌ها است. نکته مهم این است که از این فضا چگونه استفاده کنیم. داشتن خلاقیت و صرف انرژی برای ساختن استوری بسیار مهم است. ابزارهای مختلفی برای ساخت استوری وجود دارد. در این مقاله با روش گذاشتن استوری و تعدادی از بهترین ابزارهای تولید استوری آشنا می‌شویم.

نحوه ساخت استوری در اینستاگرام
برای گذاشتن استوری مراحل زیر را دنبال کنید.
۱. مطمئن شوید که برنامه اینستا آپدیت است. وارد برنامه شوید و از قسمت Feed، آیکون your story در بالای صفحه سمت چپ را انتخاب کنید. همچنین می‌توانید صفحه را به طرف چپ بکشید و وارد بخش استوری بشوید.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.