پخش خودکار ویدیوی بعدی :

چالش های خفن برای تقویت و ازمایش مغز

۸۱ بازدید
منتشر شده در

چالش های خفن برای تقویت و ازمایش مغز
تقویت فعالیت مغزی شما

یک ذهن سالم و تیز کلید موفقیت یک زندگی شاد است. شما باید مغز خود را آموزش دهید و آن را از تنبل شدن نگه دارید. علاوه بر این، نه تنها ورزش ذهنی می تواند به مغز شما کمک کند، بلکه تمرین بدن شما ضروری است. تمرینات فیزیکی مزایای ذهنی زیادی دارد مانند بهبود عملکرد شناختی، کاهش خطر ابتلا به زوال عقل. ما راهنمایی های زیادی در مورد نحوه تمرین و بهبود عملکرد مغز ما به اشتراک می گذاریم. تمریناتی که در ویدیو ما پیدا می کنید واقعا ساده هستند و می توانند توسط افراد گروه های سنی انجام شوند.
بیایید از نوشتن آینه شروع کنیم، تولید یک حروف، کلمات یا جملات در جهت معکوس است. این تکنیک برای توسعه خود را امتحان کنید. علاوه بر این، نوشتن آینه دوستان شما را متعجب خواهد کرد.
خواندن ورزش مغزی عالی است، اما آیا شما تا به حال سعی کرده اید به عنوان خوانده شده وارونه شده؟ ممکن است واقعا چالش برانگیز باشد که بخوانید و به یاد داشته باشید آنچه شما فقط خواندید. مانند هر تمرین، روزانه و روزانه شروع به کار کند.
اگر دست غالب شما دست راست است، سعی کنید از دست غیر غالب خود در زندگی روزمره استفاده کنید. به عنوان مثال، دندان های خود را بشویید، خانه خود را تمیز کنید یا با استفاده از دست چپ تایپ کنید. این تمرین باعث تحریک بخش هایی از مغز شما می شود که عضلات خود را کنترل می کنند.
آیا می دانستید که خلاقیت مهارت است که باید مانند هر عضله توسعه یابد؟ بسیار مهم است که مهارت های حرکتی نه تنها در دوران کودکی ایجاد شود. این عملکرد مغز را بهبود می بخشد و برای توسعه بزرگسال بسیار مفید است. به همین دلیل است که ما تمرینات تمرینی را برای به دست آوردن تخیل خود به اشتراک می گذاریم. یک نقاشی یک خط را امتحان کنید که پس از تماشای ویدیوی ما یاد بگیرید. علاوه بر این، شما می توانید از این تمرینات برای بازی با دوستان خود در طول مهمانی استفاده کنید.
یک تکنیک مفید دیگر، تناسب اندام انگشت است. شما بهترین تمرینات را در ویدیو ما پیدا خواهید کرد. در اینجا مزایای چنین تمریناتی وجود دارد:
- بهبود هماهنگی دست و چشم
- کنترل حرکت خوب را تقویت می کند
- بهبود حافظه متوالی
- ترویج خود تنظیم
- توجه متمرکز و حافظه عمدی را ترویج می دهد
فراموش نکنید که بدن خود را به عنوان ذهن تمرین کنید!

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.