پخش خودکار ویدیوی بعدی :

سریال خانه ما قسمت 20

۸۳ بازدید
منتشر شده در

سریال خانه ما قسمت 20
خانه ما نام مجموعه تلویزیونی به نویسندگی پیمان قاسم خانی و شادمهر راستین و به کارگردانی مسعود کرامتی است که در سال ۱۳۷۹ به صورت سریال از شبکه سوم سیمای جمهوری اسلامی ایران در ۲۶ قسمت پخش شد.

در این مجموعه رضا بابک (در نقش فرهاد تهرانی-پدر خانواده)، گوهر خیراندیش (در نقش آذر-مادر خانواده)، وحید رهبانی (در نقش نیما)، مانی نوری (در نقش پویا)، کیمیا ذوالفقاری (در نقش آیدا) و زهرا اویسی (در نقش سارا) به ایفای نقش پرداختند. در بخش هایی از سریال نیز بازیگران مهمان به تناسب داستان به مجموعه اضافه میشوند. فرهاد تهرانی یک استاد فیزیک و عضو هیئت علمی یک دانشگاه است. نیما عشق فوتبال و پویا پسر باهوش ولی درس نخوان و شیطان خانواده است. آیدا نیز کودک ۵.۵ ساله ی بامزه و باهوش ولی ساده باور است که معمولا توسط پویا دست انداخته میشود. سارا اقتصادی و گاه خسیس و علاقمند به فیلم سازی است. آذر مادر خانواده به گل و گیاه علاقه دارد. در قسمت های ابتدایی پدربزرگ خانواده نیز حضور داشت که در قسمت های بعدی به بهانه سفر به اهواز حذف می شود و در چند قسمت مانده به آخر نقش محدودی ایفا می کند.

شبکه آی‌فیلم نیز از اول خرداد ماه ۱۳۹۳ و بیستم مرداد ۱۳۹۶ اقدام به پخش مجدد این سریال کرد. این مجموعه از اولین تجربه های پیمان قاسم خانی در فیلم نامه نویسی غیر طنز با رگه هایی از شوخی و فکاهی است.

وحید رهبانی,اپلیکیشن خانه ما ,سریال خانه ما ,بیوگرافی وحید رهبانی,بازیگران سریال گاندو,وحید رهبانی وهمسرش ,مسابقه خانه ما سری ششم قسمت هشتم,آیدا در سریال خانه ما ,سایت خانه ما در شبکه نسیم ,بازیگر نقش آیدا در سریال خانه ما,پیج عصر جدید,وحید رهبانی در خانه ما,وحید رهبانی ,وحید رهبانی خانه ما ,محمد گاندو ,رهبانی , فرزانه در سریال گاندو ,بازیگر نقش فرزانه در سریال گاندو ,فرزانه ناصری در گاندو ,فرزانه در گاندو,ناره گریگوریان بازیگر گاندو ,ناره گریگوریان ,شهاب در سریال بوی باران,سیما عزیزی,ناره گرگوریان ,بازیگران گاندو با تصویر,مصاحبه وحید رهبانی ,بازیگر نقش شهاب در بوی باران ,مصاحبه با وحید رهبانی ,یگانه صالحی ,آیدین ستوده , وحید جلیلوند ,وحيد رهباني و همسرش ,سریال گاندو چند قسمت است,گلی در گاندو ,گلی ثابتی ,

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.