پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم | درگیری فرهاد مجیدی با پلیس / تست الکل و انتقال ماشین فرهاد مجیدی به پارکینگ توسط پلیس وظیفه شناس

۱۴۷۷۰ بازدید
منتشر شده در

فیلم درگیری فرهاد مجیدی با پلیس و واکنش جالب مردم زیر پست اینستاگرام او:
https://www.instagram.com/p/BudZ_w1AEXa/
اما ماجرا از این قرار است که
فرهاد مجیدی با انتشار فیلمی در صفحه اینستاگرام خود از برخورد پلیس با خودش گله کرد اما این در حالی است که پلیس وظیفه شناس بر اساس وظیفه ذاتی خود و طبیعتا پس از سر زدن خلاف از وی ماشین او را متوقف کرده است . گویا انتظار این بازیکن مشهور استقلال از پلیس چشم پوشی از تخلف وی بوده است . این در حالی است که طبق آنچه در فیلم به نظر میرسد فرهاد مجیدی مدارک خوردو خود را همراه ندارد.

متن پست اینستاگرام فرهاد مجیدی :
"متاسفانه بعضي از افراد بجاي انجام وظيفه ، مردم ازاري ياد گرفته اند . ما امنيت شهر و مردم رو از تلاش و جانفشاني عزيزان ناجا داريم . ديشب بعد از سفر اهواز و خروج از فرودگاه مهراباد ، در يكي از اتوبان هاي تهران به سمت منزلم در حركت بودم كه با ايست ناجا توقف كردم . مامور مربوطه بلافاصله بعد از توقف من در كمال بي ادبي و توهين ، از من درخواست تست الكل كرد !!! من هم تست دادم و وقتي كه گفتم من از اهواز و فرودگاه امدم نه مهماني و فهميد كه من در حال فيلم گرفتن از ادبيات نامناسبش هستم با بي ادبي و به دروغ گفت سرعت شما زياد بوده !!!! و ماشين رو به دليل سرعت زياد توقيف كرد . من هم به قانون احترام گذاشتم اما كليه مكالمه رو فيلم گرفتم تا براي برخورد با مامور خاطي تحويل مراجع مربوطه بدم.
ادبيات نامناسب و نحوه ايستادن اين مامور كه انگار دنبال دعوا بوده گوياي همه چيز است.
بدينوسيله از مسئولين محترم ناجا ، سردار رحيمي فرمانده دوست داشتني و محترم تهران بزرگ خواهش مي كنم با افرادي كه وجهه و زحمات ناجا رو با رفتار بي ادبانه خودشون خراب كرده برخورد كنند ."

ماشین فرهاد مجیدی،فرهاد مجیدی و همسرش،اینستا فرهاد مجیدی،دوپینگ فرهاد مجیدی،فرهاد مجیدی،ماشین فرهاد مجیدی،اینستا فرهاد مجیدی،دوپینگ فرهاد مجیدی،1010

۱ دیدگاه

  1. مجله ویمگز
    مجله ویمگز 11 ماه قبل
    من خودم استقلالی ام ولی فکر کرده کیه این که نباید قانون رو رعایت کنه