پخش خودکار ویدیوی بعدی :

کانسپت گلکسی وان Galaxy One 2020 پرچمدار بعدی سامسونگ

۳۹۳ بازدید
منتشر شده در
گلکسی وان نام پرچمدار بعدی سامسونگ و حاصل ادغام سری گلکسی اس و گلکسی نوت خواهد بود
خبرها حاکی از آن هستند که پرچم‌دار بعدی سامسونگ با نام گلکسی وان معرفی خواهد شد، این گوشی هوشمند اولین محصول ادغام سری گلکسی اس و گلکسی نوت سامسونگ خواهد بود.

از امید بکتاش منتشر شده در ۲۰:۰۰ دوشنبه, ۲۵ شهریور , ۱۳۹۸
0
به اشتراک‌گذاریFacebookTwitterGoogle+
سامسونگ معمولا شش ماه پس از معرفی سری گلکسی اس از پرچم‌دار خانواده گلکسی نوت رونمایی می‌کند. عمده تفاوت این دو سری مربوط به قلم اس پن موجود در سری گلکسی نوت است.

حالا گزارش‌هایی منتشر شده‌اند که نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد از سال آینده سری نوت و سری اس را ادغام کند. از آن‌جا که این دو خانواده ویژگی‌های مشابه زیادی دارند، این اتفاق می‌تواند در آینده‌ای نزدیک اتفاق بیفتد.

طبق گفته‌های افشاگر معروف evleaks@، سامسونگ گوشی هوشمند پرچمدار بعدی سری گلکسی اس خود را که تا به امروز انتظار می‌رفت نام آن گلکسی اس 11 باشد را با قابلیت پشتیبانی از قلم اس پن و با نام گلکسی وان معرفی خواهد کرد که مطابق معمول انتظار می‌رود شاهد رونمایی از ان در اسفند ماه امسال و در ایام نزدیک به کنگره جهانی موبایل بارسلون باشیم.

استراتژی محصول سامسونگ پس از عرضه گلکسی وان
به این ترتیب دو خانواده پرچم‌دار سامسونگ با هم ادغام می‌شوند. اما استراتژی محصول سامسونگ پس از عرضه گلکسی وان چه خواهد بود؟ بنابر گزارش‌های منتشر شده پس از آن در نیمه اول سال یک پرچم‌دار حاصل از ادغام سری نوت و اس و شش ماه بعد در نیمه دوم سال میلادی یک پرچم‌دار با صفحه نمایش تاشو از خانواده گلکسی فولد معرفی خواهد کرد.

البته گفته می‌شود که این تغییرات بیشتر از یک ادغام ساده و تغییرنام خواهد بود و سامسونگ پس از عرضه گلکسی وان، به تدریج خطوط تولید را نیز با یکدیگر ادغام می‌کند. با این حال هنوز هم این موضوع بیش‌تر حکم یک شایعه را دارد و نباید کاملا جدی تلقی شود. انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک اطلاعات بیش‌تری از این تغییرات منتشر شود.
Samsung Galaxy One 2020 Release Date, Price, Features -Samsung Galaxy One First Look, Leaks, Concept

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.