اثر جادویی آب روی کودکان مبتلا به اوتیسم

۶ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

در این فیلم می بینید که آب درمانی و به ویژه، موج سواری جه تاثیری بر روی کودکان مبتلا به اوتیسم دارد.
آب درمانی می تواند به عنوان یک درمان موثر مکمل استفاده شود. محیط زیست و  آب به نظر می رسد با توجه به نیازهای یک کودک مبتلا به اوتیسم می تواند پاسخ خوبی به درمان و رشد کودک اوتیسم باشد. فشار آب ، باعث آرامش یک کودک اوتیسم می شود و دمای آب گرم نیز یک محیط یادگیری مطلوب را فراهم می کند . حتی اگر کودکان مبتلا به اوتیسم اغلب به محرک های لمسی کم یا بیش واکنش نشان می دهند ، آنها هنوز نیاز به کسب تجربه دارند.
آب درمانی یک اندازه گیری مناسب از ورودی های حسی است و این امکان را به کودک می دهد تا به اندازه کافی سایر توانایی های خودش را برای افزایش پردازش محرکهای حسی توسعه دهد را فراهم کند.
واکنش منفی یک کودک به ورودی حسی به این معنا نیست که کودک ذاتا ورودی نمی خواهد ،آنها مانند افراد دیگر نیاز به کسب تجربه دارند و همچنین نیاز به رشد عملکرد دارند تا بتوانند آنرا پردازش کنند و آب در مانی این عملکرد را تسهیل می کند. اکثریت  پزشکان افزایش قابل توجه تحمل لمسی توسط آب درمانی را گزارش دادند. آب درمانی باعث می شود بدن تا ۹۰% سبک تر شود و این به کاهش استرس در بدن در طی آب درمانی کمک می کند. دمای هوای گرم آب باعث آرامش عضلات برای جلوگیری از اسپاسم بدن کودک می شود.
http://droseinisianaki.com

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.