پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم کامل مراسم افتتاحیه جام ملت های آسیا امارات

۲۷۶۴ بازدید
منتشر شده در

فیلم کامل مراسم افتتاحیه جام ملت های آسیا امارات
هفدهمین دوره رقابت های جام ملت های آسیا در سال 2019 در حالی برای دومین بار به میزبانی امارات برگزار می شود که کمیته برگزاری این رقابت ها با پشتوانه مالی فوق العاده در صدد برپایی مراسمی فوق العاده برای افتتاحیه این تورنمنت قدیمی و معتبر در قاره کهن و جهان است.

در شرایطی که پیش از این رسانه های اماراتی از هزینه میلیون دلاری افتتاحیه جام هفدهم آسیا خبر داده بودند در روزهای گذشته مقامات برگزار کننده روزهای شلوغی در استقبال از چهره های شاخص دعوت شده به این مراسم را تجربه کردند تا جایی که بعد از حضور جیانی اینفانتینو رئیس سوئیسی فیفا همین طور سایر روسای کنفدراسیون های فوتبال جهان در اجلاس اقتصادی روز فوتبال دنیا نوبت به ستاره های سابق دنیای فوتبال رسید تا وارد امارات شوند.
درست چند ساعت بعد از ورود کاروان ایران به ابوظبی، این بار نوبت به رونالدو ستاره سال های نه چندان دور تیم ملی برزیل و باشگاه های بزرگ اروپایی رسید تا به عنوان مهمان ویژه جام ملت ها وارد امارات شود و بلافاصله در اجلاس بررسی مسائل اقتصادی دنیای فوتبال حاضر شود. رونالدو در جام جهانی 2014 سفیر اصلی رقابت ها بود و در سال های گذشته همکاری های نزدیکی با اماراتی ها داشت.

۱ دیدگاه

  1. حامد يسلياني
    حامد يسلياني 4 ماه قبل
    سرسری و دقیقه نودی بود یه حس بی نظمی عجیبی داشت