پخش خودکار ویدیوی بعدی :

آخرین پیام اینستاگرامی دکتر مهدی وریجی ساعاتی قبل از فوت به دلیل کرونا

۱۰۹ بازدید
منتشر شده در

دکتر مهدی وریجی، پزشک عمومی و رئیس درمانگاه منطقه ۲۱ شهرداری تهران و همچنین یکی از پزشکان شرکت شهر سالم شهرداری تهران بر اثر ابتلا به ویروس کرونا شب گذشته درگذشت. دکتر مهدی وریجی ساعاتی قبل از فوت به دلیل کرونا آخرین پیام اینستاگرامی خود را منتشر کرد. دکتر وریجی در این پیام اینستاگرامی گفت که در حال بهبودی است و فقط تب دارد. دکتر مهدی وریجی در این پیام اینستاگرامی برای همه آرزوی سلامتی می‌کند.
تاریخ انتشار: ۱۴:۰۹ - ۲۹ اسفند ۱۳۹۸ پ
دکتر مهدی وریجی فرزند شهید رحیم وریجی رئیس درمانگاه منطقه ۲۱ شهرداری تهران که مشغول به مداوای بیماران مبتلا به کووید ۱۹ بود بر اثر ابتلا به کروناویروس درگذشت.

عباس‌علی رضایی فرماندار ساری در پیامی نوشت: «فقدان غم‌انگیز دکتر مهدی وریجی فرزند شهید والامقام رحیم وریجی که فداکاری وی در راه خدمت به ملت شریف ایران ستودنی است موجب تاثر و تالم بسیار گردید.

به‌عنوان خدمتگزار مردم با اندوهی وصف‌ناپذیر، پرواز ابدی این شهید خدمت که خود در امتداد راه پدر شهیدش از جان خود در برابر سلامت هموطنانش گذشت را از صمیم قلب به خانواده گرانقدر شهید وریجی تسلیت عرض نموده و امید است روح بلند این عزیز همنشین سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) باشد.»

پیروز حناچی، شهردار تهران نیز در حساب توییتری خود نوشت: «با نهایت تأسف خبر رسید که همکار عزیزمان دکتر مهدی وریجی رئیس درمانگاه منطقه ۲۱ شهرداری در مسیر خدمت به مردم برای مبارزه با بیماری کرونا به پدر شهیدش پیوست. به بازماندگان این شهید گرانقدر تسلیت عرض می‌کنم. اجر این خدمات خالصانه برای صیانت از جان مردم نزد خداوند متعال محفوظ است.»

آخرین پیام اینستاگرامی دکتر مهدی وریجی ساعاتی قبل از فوت به دلیل کرونا
Pause
Mute
Remaining Time -0:07
Fullscreen
کد ویدیودانلود
علت فوت دکتر مهدی وریجی چه بود؟
حمید چوبیه، مدیرعامل شرکت شهر سالم در این باره گفت: "متاسفانه یکی از پزشکان جوان شرکت شهر سالم، دکتر مهدی وریجی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست دادند. او با اشاره به اینکه چند تن دیگر از همکاران پرستار و پزشک ما نیز به ویروس کرونا مبتلا هستند، گفت: ” خوشبختانه حال عمومی آن‌ها مساعد است و در حال سپری کردن دوران نقاهت خود هستند."

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.