format_indent_increase حوادث
۱٬۷۳۵ ویدئو

فیلم از عملیات هلی کوپتر برای یافتن 2 گمشده در کن

۱۸۰ بازدید
منتشر شده در
عملیات امداد هوایی برای پیدا کردن 2 کوهنورد گمشده در محدوده وردیج کن توسط تیم هوایی سازمان جمعیت هلال احمر با بالگرد آغاز شد.
تیم هوایی جمعیت هلال احمر با بالگرد در قله های وردی، کندر، آبشار سنگان، تالون و منطقه کشار در حال جستجوی دو کوهنورد گمشده هستند. علی رشوند 63 ساله و محمد رحیمی قزوینی 64 ساله روز گذشته (16 آذر) ساعت 17:10 در محدوده امامزاده داوود مفقود شدند.

مسئول تیم تجسس در صحنه عملیات و پای هلی کوپتر به خبرنگار رکنا گفت: جستجوی هوایی در این قله ها آغاز شده است و در نهایت چنانچه تیم هوایی با بالگرد 2 گمشده را پیدا نکرد این تیم به صورت پیاده اقدام به یافتن این دو کوهنورد می کند.

وی در ادامه گفت: راستگار استان تهران دیروز آخرین تماس دو گمشده را ساعت 6 و 45 دقیقه اعلام کرد و به دلیل باد و طوفان شدید آنتن دهی تلفن همراه قطع شد و دیگر خبری از آنها در دست نبود تا اینکه امروز ساعت 11 با بالگرد هلال احمر اقدام به جستجوی هوایی کردیم.

این مسئول تصریح کرد: با مشخص کردن 4 منطقه و تعیین موقعیت در حال بررسی هوایی هستیم و حدفاصل این 4 نقطه بین 2 تا 3 کیلومتر بیشتر نیست که بعد از آن به جستجوی دره های احتمالی می پردازیم.

وی با بیان اینکه عملیات جست‌و‌جو از ساعت 8 صبح امروز با اضافه شدن یک تیم امداد و نجات کوهستان به دو تیم دیگری که روز گذشته مشغول عملیات بودند، با تعداد 15 نجاتگر ادامه پیدا کرد، افزود: عملیات امداد هوایی تا دقایقی دیگر برای جست‌و‌جوی مفقودان آغاز می‌شود.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.