format_indent_increase در رسانه‌ها
۱۲۶ ویدئو

واکسن "کوو ایران برکت" بالاتر از استاندارد‌های جهانی

۱ بازدید
منتشر شده در

متخصص ناظر بر طرح واکسن "کووایران برکت " گفت: امروز به مرحله‌ای رسیده ایم که با اطمینان درخصوص مصونیت این واکسن حتی بالاتر از استاندارد‌های جهانی می‌توانیم حرف بزنیم.
دکتر مینو محرز در نشست ارایه گزارش مطالعات بالینی واکسن کوو ایران برکت، افزود: مطالعات بالینی این واکسن بالاتر از استاندارد‌های بین المللی است و جوان‌های زیادی ماه‌ها به دور از خانواده شان روی این واکسن کار کرده اند.

وی گفت: این کارخانه که حالا رونق گرفته است به زودی واکسن‌های دیگر را برای کشور خواهد ساخت و درخصوص همین واکسن نیز باید از همه تیم‌های حمایتی این طرح عظیم تشکر کنم.

متخصص ناظر بر طرح واکسن "کووایران برکت " با بیان اینکه امروز می‌توان گفت هیچ جایی تا این حد دقت علمی در مراحل مطالعات بالینی یک واکسن را طی نکرده است، ادامه داد: به طور مرتب با داوطلبانی که واکسن تزریق کرده اند در تماس بوده ایم و امیدوارم هر چه زودتر مردم این واکسن را در یافت کنند.

دکتر محرز با بیان اینکه باید به بیشتر واکسن زدن به همه کمک کنیم افزود: باید تلاش کنیم ماه مهر، مدارس و دانشگاه‌ها باز شوند و با وجود تحریم؛ مجبور بودیم توان داخلی را تقویت کنیم و الان این نوید را می‌دهیم که این واکسن مصون و مطمئن است.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.