پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم شهادت جمعی از پرسنل نیروی دریایی ارتش در مانور دریایی

۶۲ بازدید
منتشر شده در

برخی منابع خبری محلی گزارش دادند درپی بروز حادثه در مانور نیروی دریایی ارتش تعدادی از ملوانان جان بر کف ارتش جمهوری اسلامی ایران مجروح و به شهادت رسیدند.

شهادت جمعی از پرسنل نیروی دریایی ارتش در مانور دریایی/ تایید حادثه از سوی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش
به گزارش خبرگزاری دانشجو، به گزارش برخی منابع خبری محلی درپی بروز حادثه در مانور نیروی دریایی ارتش در آبهای دریای عمان تعدادی از ملوانان جان بر کف ارتش جمهوری اسلامی ایران به شهادت رسیدند.

خبرگزاری دانشجو نوشته است که مستقلا این خبر را تایید یا تکذیب نمی‌کند.

اولین واکنش رسمی به حادثه ناوچه کنارک
روابط عمومی منطقه یکم نیروی دریایی ارتش در بندرعباس از بروز حادثه برای یکی از شناورهای سبک این منطقه در محدوده آبهای بندر جاسک خبر داد.
به گزارش شبکه خبر، این ورابط عمومی اعلام کرده است: بعدازظهر روز گذشته در حین تمرین دریایی تعدادی از شناورهای نیروی دریایی ارتش، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد که تا کنون شهادت یک نفر محرز و تعدادی نیز مجروح شده اند که ابعاد حادثه در دست بررسی دقیق کارشناسان فنی است.

برخی منابع خبری مدعی شدند بیانیه ارتش جمهوری اسلامی ایران در خصوص شهادت جمعی از ملوانان نیروی دریایی در پی بروز سانحه در رزمایش تا ساعتی دیگر منتشر می‌شود.

این بیانیه به محض دریافت منتشر خواهد شد.

خبرگزاری نسیم آنلاین نیز به نقل از مهدی بختیاری خبرنگار دفاعی نوشته است؛ ‏《غیررسمی/ طبق آنچه گفته می شود گویا شلیک موشک کروز توسط ناو جماران بوده که اشتباها به یکی از شناورهای لجستیک (کنارک) برخورد کرده است.
تعداد شهدا و مجروحین معلوم نیست.
هموز منابع رسمی ارتش چیزی اعلام نکردند.》

برخی رسانه ها نیز تصاویری از انتقال مجروحین این حادثه به چابهار منتشر کرده اند که هنوز تایید نشده است.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.