پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم مراسم معارفه سرمربی تیم ملی فوتبال مارک ویلموتس

۳۳ بازدید
منتشر شده در

مارک ویلموتس در مراسم معارفه اش:
ایران را کشوری صاحب فرهنگ دیدم
مراسم معارفه سرمربی تیم ملی فوتبال با حضور رئیس فدراسیون فوتبال در هتل المپیک برگزار شد
مارک ویلموتس در مراسم معارفه خود گفت: ایران را کشوری صاحب فرهنگ دیدم، همانطور که رئیس فدراسیون گفت، خوشحالم از اینکه در ایران هستم؛ شرایط خوبی در ایران بود، من سه فرزند دارم و خانواده ام خیلی موافق نبودند که اسباب کشی کنم، اما به هر حال فوتبال است و این نیز بخشی از آن است.

وی افزود: امیدوارم بتوانیم با باشگاه‌ها همکاری خوبی داشته باشیم، همه باید در کنار هم برای موفقیت تیم ملی تلاش کنیم، بازیکنان باید حرفه‌ای باشند و کارشان را حتی بهتر از گذشته انجام بدهند.

ویلموتس گفت: پیش از این در بروکسل نیز با آقای تاج مذاکراتی داشتیم و درباره قرارداد صحبت کردیم، من درباره ایران مطالعه کردم و به مردم ایران و آداب و رسوم آن‌ها و همینطور اخلاقیات آن‌ها پی بردم.

سرمربی تیم ملی افزود: امیدوارم ورزشگاه آزادی تسهیلات و شرایطی که همه تیم‌ها مانند تیم‌های پایه المپیک، جوانان و تیم ملی بزرگسالان لازم دارند در اختیارمان بگذارند.

ویلموتس درباره اهدافش در تیم ملی ایران گفت: یکی از اهداف من این است که همه، اعم از بازیکنان و کادرفنی بتوانند با همکاری هم شرایط تیم ملی را به صورت حرفه‌ای پیش ببرند.

سرمربی بلژیکی تیم ملی در پایان صحبتهایش افزود: پیش از این برای تیم ملی بلژیک بازی کردم؛ اینکه یک نفر پیراهن تیم ملی کشورش را به تن کند و بازی کند هدف بزرگی است، باید بگویم همه بازیکنانی که می‌توانند پیراهن تیم ملی را به تن کنند باید فرصت این کار را پیدا کنند، ما این فرصت را در اختیار همه بازیکنان می‌گذاریم.

ویلموتس درباره مربیان ایرانی تیم ملی نیز گفت: وحید هاشمیان را به عنوان همکار در تیم ملی ایران انتخاب کردم زیرا ما هر دو آلمانی صحبت می‌کنیم و او به فرهنگ و فوتبال ایران کاملا آشناست.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.