پخش خودکار ویدیوی بعدی :

افتتاح اولین مرکز نوآوری بانوان "مانا" با حضور دکتر سورنا ستاری

۵۰ بازدید
منتشر شده در
https://mana-center.com/
«مرکز نوآوری مانا» در تلاش است، با حمایت از ایده های نوآورانه خانم ها فصل تازه ای در فضای نوآوری و کارآفرینی کشور ایجاد کند.
شتابدهنده مانا

ورود به حوزه استارت اپ ها بخش جذاب و جدیدی در مراکز نوآوری هستند. ایده های نوآورانه در شتابدهنده ها پرورش می یابد تا در بازار به دست مصرف کننده برسد. در شتابدهنده مانا بنیانگذاران خانم فرصت خلق ایده و پرورش آن تا رسیدن به کسب و کاری پایدار را به دست می آورند. این فرایند در دو دوره پیش شتابدهی و شتابدهی در مانا پیش بینی شده است که خروجی دوره پیش شتابدهی نمونه محصول قابل ارائه به بازار است که قابل داوری برای سرمایه گذاری در دوره شتابدهی باشد و خروجی دوره شتابدهی به امید خدا یک بازار با دوام برای کسب و کار شما خواهد بود.
شادمانا

از مهم ترین چالش های محیط های کاری خانم ها عدم وجود طراحی دوستدار خانواده و کودک است. مانا با طراحی شادمانا در تلاش است که پاسخی برای این چالش داشته باشد.شادمانا شامل محیط کاری اشتراکی مادر و نوزاد و مهد کودک برای کودکان بالای ۲ سال می باشد. در این فضا کودکان همگام با رشد مادران خود در قالب های بررسی شده رشد می کنند تا بتوانند آینده سازان کشور باشند. ما امیدواریم که شادمانا بتواند خود را گسترش داده و الگویی برای محیط های کاری مادران ما بشود.
فضاهای کاری در مانا

با استقرار تیم خود در مرکز نوآوری مانا می توانید از تمامی امکانات موجود در مانا به صورت مشترک با سایر تیم های مستقر در مرکز نوآوری استفاده کنید. این امکانات شامل ویژگی های فیزیکی مجموعه از جمله اتاق جلسه، اتاق فکر و خلاقیت، کتابخانه و امکاناتی غیرفیزیکی مثل اینترنت پرسرعت می باشد.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.