پخش خودکار ویدیوی بعدی :

فیلم کامل فرمول یک با حضور پسري كه قاتل پدر و مادرش را بخشيد

۹۲۸ بازدید
منتشر شده در
  • cloud_download

    دانلود

  • comment ۰

    دیدگاه

  • ۰

    نمی پسندم

  • می پسندم

فیلم کامل فرمول یک با حضور پسري كه قاتل پدر و مادرش را بخشيد
مهمان امروز " فرمول يك " پسري كه قاتل پدر و مادرش را بخشيد :
علی قادرآبادی: خواهرم ۱۲ سال پیش ازدواج کرده و سال ۹۴ بود که خواهرم یک شب بدون همسرش به خانه مان آمد و وقتی پدرم برای سرکشی از گوسفندانمان بیرون رفته بود دامادمان با تبر ۷، ۸ ضربه به او زد. او با صورت خونی به خانه آمد و دامادمان مادر و خواهرم را هم زد. به ۱۱۵ زنگ زدیم و آمدند. پدرم در آمبولانس از دنیا رفت و برای درمان مادرم کلیه ام را هم برای فروش گذاشته بودم پنجمین روز درگذشت پدرمان بود که مادرم هم فوت کرد.
دوست علی: علی افسرده شده بود و دنبال خودکشی بود. او از نظر روانی آسیب دیده بود و کارش به تیمارستان کشید تا یک سال او را تحت نظر داشتیم و شبها او هراسان از خواب بیدار میشد و میگفت قاتل آمد و فرار می کرد! به زحمت نگهش می داشتیم و می گفتیم نترس کسی نیست.
نمی دانم چرا دامادمان این کار را کرد.‌ او چهار روز فراری بود و بعد دستگیر شد. او در اعترافاتش گفته بود شیشه مصرف کرده بود اما این ادعا در پزشکی قانونی رد شد. هنوز هم برایم سوال است او چرا این کار را کرد.
مادر و پدر دامادمان طی سه سال حتی یک بار هم نیامدند رضایت بگیرند و او قرار بود دو روز مانده به محرم امسال اعدام شود و تازه از امسال برای رضایت می آمدند.
اعدام قرار بود ساعت ۵ صبح در روستای خودمان باشد. او را بالا بردند و من دست به طناب دار زدم و او را دو روز مانده به محرم به خاطر امام حسین بخشیدم.
دوست علی: بعد از بیماری علی همچنان حالش بد بود و او را به هیات میبردیم تا حالش بهتر شود. کار خدا بود و او به خاطر امام حسین قاتل را بخشید.
علی: دادگاه هزینه های زیادی داشت و من و همسرم کار می کردیم و درآمدمان را خرج هزینه های دادگاه می کردیم.
قبل از این اتفاق خیلی از مردم می گفتند او را ببخش اما وقتی او را بخشیدم خیلی ها گفتند چرا بخشیده ای!؟
علی قادرآبادی بخشش علی ضیا فرمول یک

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.