پخش خودکار ویدیوی بعدی :

خلاصه بازی رئال‌مادرید 0 - بارسلونا 3

۲۶۰۱ بازدید
منتشر شده در

رئال 0-3 بارسلونا؛ صعود به فینال در بهشت برنابئو
شاگردان والورده با نتیجه ای عجیب در مقابل رئال مادرید، راه صعود به فینال کوپا دل ری را هموار کردند.
دیدار رفت در استادیوم نوکمپ با تساوی 1-1 به پایان رسید و رئال مادرید و بارسلونا برگزار کننده دیدار تعیین کننده فینال کوپا دل ری در پایتخت اسپانیا خواهند بود.

آبی اناری ها هفت سال است در شکست دادن رقیب سفید پوش خود در این رقابت ناکام بوده اند و امشب می دانند که برای صعود به بازی فینال و افزایش شانس های ششمین قهرمانی متوالی در کوپا دل ری باید در برنابئو موفق به گلزنی شوند. لیونل مسی، بهترین گلزن تاریخ بازی های این دو تیم، هرگز در رقابت های کوپا دل ری موفق به باز کردن دروازه رئال مادرید نشده و امشب به دنبال شکستن این طلسم است.

دیدار برگشت رئال و بارسا از نیمه نهایی کوپا دل ری در برنابئو با شور و هیجان زیادی آغاز شد. بارسا که در نوکمپ نتوانسته بود به نتیجه ای بهتر از تساوی 1-1 دست یابد، با هدف کسب پیروزی و صعود به فینال به میدان امده بود و رئال هم با حمایت هوادارانش به چیزی جز پیروزی فکر نمی کرد. دیداری فینال گونه برای هر دو تیم.

رئال بازی را بهتر شروع کرد و دقیقه 5 روی نفوذ وینیسیوس و سانتر عرضی او اولین خطر را ایجاد کرد اما پیکه با دخالت به موقع خود توپ را دور کرد. یک دقیقه بعد بارسا واکنش نشان داد و سوارز روی سانتر دمبله از چپ، سعی داشت سرجی روبرتو را در شش قدم صاحب توپ کند اما رگیلون توپ را راهی کرنر کرد.

شش دقیقه بعد سرنگونی وینیسیوس درون محوطه جریمه می توانست برای رئال یک پنالتی به همراه داشته باشد اما داور اعتقاد به آن نداشت. او پس از دخالت وی ای آر نیز روی تصمیم خود ماند.

رئال که برتری محسوسی بر بارسا داشت، دقیقه 18 بازهم توسط وینیسیوس صاحب بخت گلزنی شد. او روی پاس بنزما توپ را گرفت، چرخید اما ضربه اش را از روی خط محوطه جریمه به آسمان زد.

4 دقیقه بعد روی یک غافلگیری توپ درون شش قدم به وینیسیوس رسید اما ضربه آرام او را تراشتگن با یک دست دور کرد.

بهترین موقعیت بازی دقیقه 36 نصیب رئال شد. کاسیمیرو با یک پاس عمقی وینیسیوس را روانه دروازه کرد. ضربه اول او به پای پیکه برخورد کرد و بار دیگر به خود او رسید. وینیسیوس این بار بنزما را روی نقطه پنالتی صاحب توپ کرد اما ضربه پای چپ کریم را تراشتگن با پا راهی کرنر کرد.

یک دقیقه بعد بازهم رئال بخت دیگری را به دست اورد. نفوذ عالی رگیلون و پاس عرضی او به درون محوطه جریمه را وینیسیوس تصاحب کرد اما بازهم شوت او خارج از چارچوب بود و به بالای دروازه رفت.

در نهایت نیمه اول با تساوی بدون گل به اتمام رسید.

رئال نیمه دوم را هم خوب شروع کرد اما بارسا بر خلاف جریان بازی دقیقه 50 به گل رسید. نفوذ دمبله از چپ و پاس عرضی او را بی معطلی سوارز از روی خط محوطه جریمه به تور دروازه رئال رساند تا بارسا به هدف خود رسیده و تیم صعود کننده به فینال لقب بگیرد.

رئال پس از گل یکپارچه حمله شد و دقیقه 63 تا آستانه زدن گل تساوی هم پیش رفت اما ضربه سر رگیلون روی سانتر زیبای وینیسیوس را تراشتگن با کف دست دور کرد.

دقیقه 67 بازهم وینیسیوس بخت دیگری را به دست آورد. او همه بازیکنان پیش روی خودش را جا گذاشت و با یک سر توپ پیکه را هم محو کرد اما ضربه کات دار او پس از برخورد به لانگله راهی کرنر شد.

دو دقیقه بعد بارسا روی دومین ضدحمله خود به گل رسید. نفوذ دمبله از راست و پاس عرضی او را واران به اشتباه وارد دروازه خودی کرد تا بارسا تقریبا صعودش را قطعی کند.

بازهم بر خلاف روند بازی بارسا بود که به گل رسید. دو دقیقه بعد از گل به خودی واران، کاسیمیرو، سوارز را با خطا سرنگون کرد و داور بلافاصله اعلام پنالتی کرد. سوارز پشت توپ قرار گرفت و با ضربه چیپ دبل خود را کامل کرد و بارسا را به سومین گل رساند.

در دقایق باقیمانده نه بارسا انگیزه لازم را داشت و نه رئال دیگر امیدی برای جبران و در نهایت آبی اناری ها با برتری 0-3 در بازی برگشت و 4-1 در مجموع دو بازی راهی فینال کوپا دل ری شدند.

با اتفاقات این دیدار حساس با ما همراه باشید؛

ترکیب اصلی دو تیم اعلام شد:

بارسلونا: تراشتگن- سمدو- پیکه- سرخی روبرتو- آلبا- لانگله- راکیتیچ- بوسکتس- دمبله- سوارز- مسی

رئال مادرید: ناواس- کارواخال- راموس- واران- رگیلون- مودریچ- کاسمیرو- کروس- وینیسیوس- واسکز- بنزما

دقایق حساس:

دقیقه 10: حرکت بازیکنان بارسلونا و سانتر دمبله به دهانه دروازه، با دفع توپ رئالی ها منجر به کرنر شد. بارسایی ها از کرنر نتوانستند استفاده کنند.
دقیقه 19: حرکت وینیسیوس جونیور در عرض و شوت او از داخل محوطه جریمه از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 22: ارسال کریم بنزما از سمت چپ با اشتباه ژوردی آلبا همراه شد اما وینسیوس و وازکز موفق به استفاده از این توپ نشدند.
دقیقه 36: جونیور در محوطه جریمه در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما ضربه او با دفع مدافع بارسا همراه بود و در ادامه هم بنزما نتوانست دروازه را باز کند.
دقیقه 38: کاسمیرو بازهم موقعیت سازی کرد. این بار پاس او به محوطه جریمه رئال به جونیور رسید اما بازهم ضربه این بازیکن تبدیل به گل نشد و این بار از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 48: رئال نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و در نهایت سانتر کروس و ضربه سر بنزما، شاگردان سولاری را در آستانه گلزنی قرار داد اما پیش از ضربه خطای این بازیکن اعلام شد.
دقیقه 50: سانتر لیونل مسی و ضربه سر پیکه به بیرون رفت.
دقیقه 50: گللللللللللللللللل برای بارسا!!! لوییز سوارز موفق شد دروازه رئال را باز کند. پاس دیدنی دمبله و ضربه سوارز به زیبایی در درون دروازه رئال قرار گرفت.
دقیقه 53: شوت تونی کروس از بالای دروازه به بیرون رفت.
دقیقه 55: حملات رئالی ها ادامه دارد. این بار سانتر کروس با ضربه سر کاسمیرو همراه شد اما هدِ کاسمیرو هم راهی به دروازه ترشتگن نداشت.
دقیقه 63: حرکت فوق العاده وینیسیوس جونیور و سانتر او باعث شد تا رگیلون با ضربه سر دروازه ترشتگن را تهدید کند اما این ضربه سر را دروازه بان به زیبایی مهار کرد.
دقیقه 67: شوت کارواخال از پشت محوطه جریمه در دستان ترشتگن قرار گرفت.
دقیقه 68: جونیور بازهم با تکنیک فوق العاده رئالی ها را از پیش رو برداشت. این بار سمدو و پیکه را محو کرد ما ضربه اش بازهم به پای سمدو خورد و به بیرون رفت.
دقیقه 69: گل دوم برای بارسلونا در کمال شگفتی. در حالی که رئال مادرید بازی را در دست داشت، حرکت کاتالان ها از سمت راست باعث شد تا مدافعان رئال با گل به خودی دروازه خود را باز کنند.
دقیقه 72: پنالتی برای بارسلونا. خطای کاسمیرو روی سوارز بارسا را صاحب پنالتی کرد.
دقیقه 73: سوارز چپ زد و بارسا شب تلخ رئالی ها را کامل کرد.
دقیقه 83: شوت گرت بیل از داخل محوطه جریمه با اختلاف بسیار زیاد به بیرون رفت

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.