format_indent_increase لیگ برتر
۱۶۸ ویدئو

فیلم خلاصه بازی پدیده شهرخودرو و سپاهان

۸۴۳ بازدید
منتشر شده در

پدیده 1 - سپاهان 1؛ نیازمند جنگ قهرمانی را نگه داشت
دیدار دو تیم پدیده و سپاهان تحت تاثیر واکنش های پیام نیازمند بیشتر از دو گل نداشت تا همچنان منتظر هفته پایانی و مشخص شدن تکلیف قهرمان لیگ هجدهم باشیم.

به گزارش "ورزش سه"، سپاهان در شرایطی به مصاف با پدیده رسیده که با 54 امتیاز رتبه دوم را پس از پرسپولیس با 57 امتیاز در اختیار دارد. پیروزی برابر پدیده می تواند امیدهای شاگردان امیرقلعه نویی را تا هفته آخر برای قهرمانی حفظ کند و در صورتی که امروز ماشین سازی موفق به متوقف کردن شاگردان برانکو شود، انگیزه های طلایی پوشان برای کسب ششمین قهرمانی بیشتر از قبل می شود. در سوی دیگر پدیده 52 امتیازی است و همچنان به قهرمانی امیدوار است. با این حال شانس آنها برای رسیدن به این افتخار بسیار کم است؛ پس آنها هدف اصلی اشان کسب سهمیه آسیایی است و پیروزی در این دیدار می تواند به آنها در رسیدن به این مهم کمک بسیار کند.

پدیده – سپاهان / ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد
داور: علیرضا فغانی؛ کمک ها: محمدرضا ابوالفضلی – علیرضا ایلدروم
کمک داوران اضافی: رضا عادل – علی میرغفاری؛ داور چهارم: محمدجواد مداح؛ ناظر داوری: علیرضا کهوری

ترکیب پدیده:

میلاد فراهانی- علی نعمتی، محمد حسین مردامند، مرتضی منصوری، محمد آقاجان پور (66 کارلوس آلبرتو)، مسعود ریگی، اکبر صادقی، سعید صادقی، حسین مهربان، امین قاسمی نژاد و یونس شاکری ( 64 مهدی خانی).

سرمربی: یحیی گل محمدی

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، سعید آقایی، عزت پورقاز، سیاوش یزدانی، محمد ایرانپوریان، مهدی کیانی، حامد بحیرایی ( 45 علی قربانی)، محمد کریمی، مهرداد محمدی ( 62 محمد ابراهیمی)، سجاد شهباززاده و استنلی کی روش.

سرمربی: امیرقلعه نویی

کارت زرد

استنلی کی روش دقیقه 17

محمد آقاجانپور دقیقه 63

سجاد شهباززاده دقیقه 75

شرح نیمه اول

پدیده مانند دیدار برابر استقلال، سپاهان را خیلی زود غافلگیر و اینبار با فرار حسین مهربان که پنالتی از پ

شرح گل

پدیده (1-0): در دقیقه 5 استارت سریع حسین مهربان به داخل محوطه جریمه با تکل پورقاز مواجه شد ولی بی دقتی مدافع سپاهان مشهود بود تا فغانی نقطه پنالتی را نشان دهد. امین قاسمی نژاد سپس پشت ضربه پنالتی ایستاد و توپ را برخلاف حرکت نیازمند به سمت چپ او زد.

پدیده ( 1-1): ارسال های خطرناک محمد کریمی باز هم جواب داد و در دقیقه 53 این تیم موفق شد روی یک کرنر و با ضربه سر علی قربانی اولین تعویض سپاهان به گل برسد.

لحظات حساس:

دقیقه 16: ضربه استنلی کی روش در محوطه جریمه روی یک پاس عرضی به هوا زده شد. در این صحنه کی روش معتقد بود داور باید برای سپاهان پنالتی بگیرد که البته ادامه اعتراض های او با کارت زرد فغانی همراه شد.
دقیقه 35: شوت امین قاسمی نژاد در میانه راه به مدافعین سپاهان برخورد کرد و برگشت داده شد.
دقیقه 36: شوت منصوری از پست محوطه جریمه زده شد ولی پر قدرت نبود و نیازمند توپ را به آغوش کشید.

دقیقه 40: طی دو دقیقه شاهد سه موقعیت خطرناک روی دروازه دو تیم بودیم. ابتدا محمد کریمی روی یک پاس بسیار خوب سپاهانی ها را صاحب موقعیتی ویژه کرد که ارسال پاس در عرض قبل از اینکه کی روش ضربه بزند، با واکنش مدافعین پدیده روبرو شد. در بازگشت این پدیده بود که با ضدحمله ای سریع به پشت دروازه سپاهان رسید ولی شوت بازیکنان پدیده دقت کافی نداشت. بلافاصله توپ به زمین پدیده بازگشت و اینبار شوت محمدی را فراهانی مهار کرد.

دقیقه 43: شوت مسعود ریگی با واکنش بسیار خوب نیازمند راهی کرنر شد.

دقیقه 1+45: ارسال محکم صادقی از سمت چپ خط دفاعی سپاهان با خروج به موقع نیازمند از دست رفت و به قاسمی نژاد نرسید.

دقیقه 47: شوت زیبای آقاجان پور از داخل محوطه جریمه و روی یک ارسال از سمت راست خط دفاعی سپاهان، با واکنش دیدنی تر از نیازمند راهی کرنر شد.

دقیقه 69: پیام نیازمند از فاصله یک متری بار دیگر ناجی تیمش شد.

دقیقه 80: شوت مهدی خانی از داخل محوطه جریمه با واکنشی دیگر از نیازمند راهی کرنر شد. نیازمند بهترین بازیکن تیمش در این نبرد بوده است.

دقیقه 88: ضربه مهدی خانی از داخل محوطه جریمه اینیار در چارچوب نبود ولی با اختلاف کمی راهی اوت شد.

دقیقه 2+90: پیام نیازمند ستاره تیمش در این میدان بوده است و اینبار شوت بازیکن پدیده را با کمک تیرک دروازه برگشت داد تا شاگردان یحیی همچنان در زدن گل تساوی ناکام باشند.

حاشیه:

  • دیدار سپاهان با ثانیه هایی تاخیر نسبت به دیدار برابر پرسپولیس آغاز شد.

  • بازی سپاهان به دقیقه 13 رسیده که ماشین سازی موفق شد در بازی همزمان مقابل پرسپولیس گلزنی کند.

  • رضا فتاحی پس از کارت زرد فغانی به کی روش اعتراض نیمکت و کادر فنی را به داور بازی منتقل کرد. فغانی البته به او توضیح داد که نیمکت باید در ادامه بازی بیشتر کنترل شود و به تصمیمات او نباید اعتراض کنند.

  • مهدی کیانی در دقیقه 39 روی صادقی بازیکن پدیده مرتکب خطا شد. پس از خطا کاپیتان با تجربه سپاهان شروع به فریاد زدن علیه بازیکنان خودی کرد.

  • با تعویضی که قلعه نویی در نیمه اول انجام داد، این تیم مانند همیشه با خروج بحیرایی هجومی تر می شود و با یک هافبک تدافعی بازی می کند.

بازی بعدی سپاهان ،
بازی اخر سپاهان ،
خلاصه بازی پدیده سپاهان،
بازی های هفته سی ام لیگ برترف
بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم ،
بازی هفته سی ام لیگ برتر ،
بازی بعدی پرسپولیس در لیگ برتر ،
بازی هفته اخر لیگ برتر ،
جدول بازی لیگ برتر،
بازی های اخر لیگ برت،
بازی های هفته 30 لیگ برتر ،
بازی های لیگ برتر،
بازی های لیگ،
نتایج بازی ،
بازی لیگ برتر،
نتیجه بازی پرسپولیس ماشین سازی،
نتیجه بازی پرسپولیس امروز،
بازی سپاهان،
بازی پدیده ،
نتیجه بازی پرسپولیس،
نتیجه بازی امروز ،
بازی پرسپولیس ماشین سازی،

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.