پخش خودکار ویدیوی بعدی :

واکنش تند مهدی طارمی به بهداد سلیمی

۵۶۹ بازدید
منتشر شده در

پاسخ ملی‌پوشان فوتبال به استوری جنجالی بهداد سلیمی
همانطور که پیش‌بینی می‌شد ملی‌پوشان فوتبال خیلی زود پاسخ اظهارات تند قهرمان وزنه برداری را دادند.

به گزارش "ورزش سه"، چند روز بعد از حذف تلخ تیم ملی فوتبال از جام ملت های آسیا، از روز گذشته موجی علیه فوتبالیست ها توسط برخی از ورزشکاران دیگر رشته ها به راه افتاد. در ابتدا برخی از ملی پوشان کاراته با پست هایی انتقادی و گلایه آمیز از تبعیض بین فوتبال و سایر رشته ها سخن به میان آوردند و سپس نوبت به پست تند و عجیب بهداد سلیمی رسید. این قهرمان وزنه برداری که به تازگی اعلام بازنشستگی کرده، شب گذشته با قرار دادن تصویری از مصاحبه مهدی تاج و بخشی از آن که درباره پاداش یک میلیون دلاری به بازیکنان تیم ملی صحبت کرده بود، به انتقاد از فوتبالیست ها پرداخت.

بهداد در استوری اول خیلی تند به ملی پوشان فوتبال حمله کرد و آنها را بی غیرت خواند! البته چند دقیقه بعد سلیمی وقتی واکنش ها را نسبت به استوری خود دید، با پاک کردن استوری از مردم هم عذرخواهی کرد؛ اما بازهم از موضع خود کوتاه نیامد.

همانطور که پیش بینی می شد ملی پوشان فوتبال دربرابر این انتقادات سکوت نکردند. از دقایقی قبل بازیکنان تیم ملی با قرار دادن پستی مشترک روی صفحه اینستاگرام خود با تصویری از بهداد سلیمی پاسخ نسبتا تندی به اظهارات او دادند.

«ورزشکار محترم همین بس که شما در المپیک ریو حذف شدى و مانند مدال آوران، پاداش ریالی و ارزی و سکه‌های دولت و کمیته ملی المپیک و بخش خصوصی را دریافت کردى، چطور به خودت اجازه می‌دهى ما بازیکنان تیم ملی فوتبال را که با جان و دل، برای ارتقا فوتبال کشورمان جنگیده‌ایم و دو ماه است شدیدترین فشارها را تحمل کردیم، بی غیرت بنامى.

ضمنا طى این چند سال اخیر تیم ملى فوتبال مبلغى نزدیک به بیست میلیون دلار ارز اورى به کشور داشته اما شخص شما چه؟!

آقای سلیمی مگر شما بابت توهین به داوران، نامه رسمی عذرخواهی به فدراسیون جهانی وزنه بردارى ننوشتی؟ پس چرا به بهانه ناداوری، مثل بقیه مدال آوران از رییس جمهور پاداش گرفتی؟

مگر تیرماه امسال نگفتی که اگر پاداش‌ها کم شود، در مسابقات جهانی شرکت نمی‌کنی؟ لطفاً احترام خودت را نگه دار. چطور به خودت اجازه می‌دهی ما را فاسد و بی غیرت و بی وطن بنامی؟

اگر فکر میکنى حقی از شما ضایع شده است، از فدراسیون مربوطه و وزارت ورزش و کمیته المپیک پیگیری کنید و حقتان را بگیرید. اما هرگز حق نداری به ما توهین کنید.»

به نظر می رسد این اتفاقات شروع یک تنش بزرگ در ورزش ایران باشد که ملی پوشان فوتبال و ورزشکاران غیرفوتبالی را وارد چالش عجیبی خواهد کرد.


استوری جنجالی بهداد سلیمی خطاب به فوتبالیست‌ها
قهرمان سابق وزنه برداری ایران و جهان در یک استوری عجیب به ملی پوشان فوتبال حمله کرد؛ اگرچه بعد از چند دقیقه این استوری را پاک کرد.

به گزارش "ورزش سه"، بارها حرف از تبعیض بین فوتبال و رشته های دیگر ورزشی به ویژه رشته های مدال آور مثل کشتی و وزنه برداری بوده و ورزشکاران غیرفوتبالی هم به این موضوع اعتراض کرده اند.
صحبت های مهدی تاج و تایید پرداخت پاداش یک میلیون دلاری به ملی پوشان فوتبال در جریان جام ملت های آسیا، گویا اصلا به مذاق بهداد سلیمی خوش نیامده است.

این قهرمان وزنه برداری که اخیرا از تیم ملی خداحافظی کرده، در استوری اینستاگرام خود با قرار دادن مصاحبه مهدی تاج و خط کشیدن روی بخشی از صحبت های او پیرامون پاداش یک میلیون دلاری به تیم ملی فوتبال جملاتی عجیبی را نوشت و حمله ای باورنکردنی با کلماتی تند خطاب به فوتبالیست ها داشت.

این استوری جنجالی که خیلی زود در فضای مجازی دست به دست شد، بعد از چند دقیقه از صفحه بهداد سلیمی پاک شد. قهرمان المپیک 2012 لندن بعد از پاک کردن استوری تند خود بازهم از موضعش کوتاه نیامد.

سلیمی با اینکه از مردم عذرخواهی کرد که از کلمات تندی استفاده کرده، بازهم از پاداش میلیاردی فوتبالیست ها انتقاد کرد و نشان داد که با وجود پاک کردن استوری روی موضع قبلی خود مانده است.

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.