پخش خودکار ویدیوی بعدی :

دانلود آلبوم افسانه چشمهایت

۲۶۴ بازدید
منتشر شده در
برای دانلود آلبوم کامل [اینجا](https://beeptunes.com/album/553928259/افسانه-چشم-هایت?aid=17423021&utm_medium=link&utm_source=link&utm_campaign=aff-share) کلیک کنید


آلبوم افسانه چشمهایت این آلبوم در مجموع ده ترانه دارد و ترانه‌سرای قطعات از شعرهای نیما یوشیج و احمد شاملو، محمدرضا شفیعی کدکنی، محمدعلی بهمنی، سیمین بهبهانی و علیرضا کلیایی. می‌باشد

[**لینک دانلود**](https://beeptunes.com/album/553928259/افسانه-چشم-هایت?aid=17423021&utm_medium=link&utm_source=link&utm_campaign=aff-share)

معرفی آلبوم افسانه چشم هایت

همایون شجریان، علیرضا قربانی و مهیار علیزاده یکی از بهترین تیم های موسیقی برای موسیقی سنتی و کلاسیک ایرانی می باشند . هنر جمعی این افراد موجب جوهره ناب ای در عرصه موزیک ایرانی شده است . آلبوم افسانه چشمهایت که چندی قبل با پخش تیزری تبلیغاتی در ایران مال مورد غضب کاربران قرار گرفته بود زیرا لوکیشنی که ویدئو در آن ضبط شده بود پاساژ بزرگی بود که برخی ها اعتقاد داشتند فساد مالی در آن اتفاق افتاده و نباید افراد مشهور و غیر مشهور تبلیغ این مجموعه را انجام دهند . اماآنچنان تنور این آلبوم جدید همایون شجریان و علی قربانی را داغ کرد که بعضی از کاربران بی صبرانه منتظر آلبوم بودند و بعضی از اتفاق افتاده نفرت داشتند . آلبومی که بعد از پنج سال بلاخره تکمیل شد و به ما وعده محصولی با کیفیت را در عرضه موسیقی ایرانی میدهد .همایون شجریان کیست؟

«همایون شجریان» متولد ۱۳۵۴ در مشهد است. پدر او محمدرضا شجریان آهنگ‌ساز، خواننده و خوشنویس اهل ایران و نامزد ۲ جایزه گرمی است. همایون شجریان از خردسالی نزد پدرش را در کنسرت های موسیقی سنتی ایرانی همراهی می کرد . اولین آلبوم همایون شجریان «نسیم وصل» نام داشت . اما در طی این سالها «نقش خیال» اثری بود که او را به مشهوریت هرچه بیشتر رساند . همکاری او با برادران پورناظری هم نقطه عطفی در کارنامه او محسوب می شود زیرا کیفیت این موسیقی ها مثال زدنی است .علیرضا قربانی کیست؟

«علی رضا قربانی» متولد 1350 در تهران است. نوع صوت حنجره او نتور است . لیسانس بیولوژی دارد . جدیدترین آلبوم او فروغ نام داشت که در سال 1396 به بازار عرضه شد . آلبوم فروغ در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، جایزه باربد را به عنوان بهترین آلبوم موسیقی ایرانی دریافت کرد. در بیوگرافی علیرضا قربانی آمده است که او برای فیلم های سینمایی و سریال های تولوزیونی بسیاری موسیقی تیتراژ خلق کرده است . به عنوان نمونه می توان از سریال وضعیت سفید ، مدار صفر درجه و سریال کیمیا نام برد و آخرین موسیقی متن او مربوط به فیلم سینمایی سرکوب محول 1398 می باشد .


**لینک دانلود و خرید قانونی البوم افسانه چشم هایت**

دیدگاه

تا کنون برای این ویدئو دیدگاهی نوشته نشده است.